Osta antenn või telli paigaldus – siit leiad nimekirja selle ala ettevõtetest

Võta nendega julgelt ühendust, küsi nõu, hangi endale antenn või telli paigaldus:

Tallinn ja Harjumaa:

Ettevõte Teeninduspiirkond Telefon E-post Aadress
Merge Tallinn/Harjumaa 656 4161 kauplus@merge.ee Koskla 2b, Tallinn
HPL Elektroonika OÜ Tallinn/Harjumaa 504 6341 hplelektroonika@gmail.com Kärberi 48, Tallinn
Firefox OÜ Tallinn/Harjumaa 564 70881 info@antennikeskus.ee Katusepapi 35, Tallinn
Avo Kaldma FIE Tallinn/Harjumaa 506 2148 kaldmaavo@gmail.com Muraste küla, Harku vald
SAT-TV antennikeskus Harjumaa 556 84433 mati.krusel@gmail.com Jaama 13, Keila
Transformer Group OÜ Harju-, Rapla- ja Läänemaa 558 0293 kristo.soodla@gmail.com Paekivi 3, Vasalemma

Lääne-Eesti ja saared:

 

Ettevõte Teeninduspiirkond Telefon E-post Aadress
MS Levion OÜ Läänemaa 512 5730 info@levion.ee Jalaka 94, Haapsalu
Asmar OÜ Läänemaa 528 3225 asso.niin@mail.ee Tallinna mnt 1A, Lihula
Merge Pärnumaa 447 8066 parnu@llmerge.ee Laine 4, Pärnu
Avo Kaldma FIE Pärnumaa 506 2148 kaldmaavo@gmail.com Muraste küla, Harku vald
FIE Priit Sarapuu Pärnumaa 5199 6666 tvremont@hot.ee Pärnu-Jaagupi
Näkman Sat OÜ Hiiumaa 564 64450 info@nakmansat.ee Hiiu 3, Kärdla
Ilmar Pauk Elektroonika FIE Hiiumaa 518 7444 ilmar.pauk@mail.ee Mäe plats 22, Käina
Installatsiooni Kompanii OÜ Saaremaa 453 9949 ik@tt.ee Tolli 7, Kuressaare
Elektroonika äri Saaremaa 513 6116 kauplus@elektroonika.com Tallinna 14, Kuressaare
Andi Pärnoja FIE Saaremaa 502 1443 andi@tt.ee Kevade 25, Kuressaare

Kesk- ja Ida-Eesti:

Ettevõte Teeninduspiirkond Telefon E-post Aadress
OÜ Taal Järvamaa 502 7221 ttaal54@gmail.com Esna, Kareda vald, Järvamaa
Ultrax OÜ Kesk-Eesti 742 0364 ultrax@hot.ee Tiigi 57, Tartu
Telo OÜ Kesk-Eesti 513 1226 telo@hot.ee Wiedemanni 1, Türi
RTS Antenn OÜ Lääne-Virumaa 5340 7808 rts1@hot.ee Vahtra 66a, Rakvere
Poljus OÜ Ida-Virumaa 337 0574 poljus@hot.ee Lennuki 1, Jõhvi

Lõuna-Eesti:

Ettevõte Teeninduspiirkond Telefon E-post Aadress
Aveton OÜ Lõuna-Eesti 433 4410 kauplus@aveton.ee Jakobsoni 2B, Viljandi
Rainis Laidma FIE Lõuna-Eesti 566 63185 Tartu
Satman OÜ Lõuna-Eesti 564 64361 viljar249@gmail.com Riia 130-218,(II k.), Tartu
Starsat kaubandus Lõuna-Eesti 740 2343 info@starsat.ee Tehase 23, Tartu
Võru Polar OÜ Võrumaa 510 0420 voru.polar@mail.ee Oja 1, Võru
Inteko TÜH Valgamaa 50 63 992 inteko@hot.ee Soo 4, Valga