• Eesti Televisiooni jõuluprogramm: “Jõulutunnel” alustab juba täna!

  23. Detsember 2015

  124

  Igal aastal aitab heategevussaade “Jõulutunnel” tuhandeid abivajajaid. Tänavu alustatakse saatega juba 23. detsembril. Saates selgitatakse, mida kujutab endast naha- ja eesnäärmevähi varajase diagnoosimise mobiilne kabinet, mille ostmiseks televaatajate annetusi kogutakse. Eetris kõlab hea muusika ning räägitakse melanoomi haigestunud ja raviga hiljaks jäänud muusik Revo Jõgisalu mälestuseks loodud FoRevo fondi tegemistest, mis on oma südameasjaks võtnud nahavähihaigete toetamise.

  Jõulutunneli annetustelefonid on avatud 6. detsembrist kuni 6. jaanuarini. Helistades 900 7701 annetad 2 eurot; 9007702 – 5 eurot; 9007703 – 25 eurot.

  Saatejuhid on Liisu Lass ja Urmas Vaino. Režissöör Maire Radsin, videorežissöör Kertu Köösel, toimetajad Marika Kaasik ja Laura Kõrvits, assistent Dmitri Hljupin, kunstnik Ivi Piho, juhtoperaator Jüri Suurevälja, produtsent Ene-Maris Tali.

  Tea, et ETV on vabalevikanal ja selle nägemiseks ei ole tarvis liituda ühegi tasulise teenusepakkujaga. Piisab lihtsalt telerist ja antennist, et näha Eesti vabalevikanaleid.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!