• Jagame sõna: tee head, toeta Eesti lapsi ning kingi neile rõõmu! Aitame täita MTÜ Saagu Valgus fondi laste kingikotte.

  18. November 2015

  ps
  Öeldakse, et kõik hea, mis sa teistele teed, tuleb Sulle endale tagasi, saab tegelikult Sinu enda “heaks” ja omaks. Ühes selle mõttega kutsume Sindki jõulude eel koos MTÜ Saagu Valgus fondiga Eesti lastele headmeelt tegema!

  Rõõmu väikestele, kes meilt teatepulga ühel heal päeval üle võtavad, saad anda kahel moel:

  Vahetult annetamise kaudu – tee väike kink, mis poistele või plikadele korda läheb (oluline on, et see oleks kasutamata) ja pane see posti otse fondi aadressile Mahlamäe 10, 79514 Rapla. Kindlapeale-rõõmu teevad kõikvõimalikud väikesed-suured, kerged-rasked asjad, nii praktilist väärtust omavad (riided, hügieenitarbed jne) kui ka mänguasjad (raamatud, lauamängud jne)!

  Teine võimalus on toetada rahaliselt:
  selleks tee ülekanne MTÜ Saagu Valgus fondile (AA SEB EE7710 102 200 122 830 12)

  Saagu Valgus fond on laulja Siiri Sisaski eestvedamisel Raplamaa lastele head tegemas juba kuuendat aastat ning ka AS Leviral on sel aastal heameel kaasa lüüa: annetame fondile kuue kuu tegevustoetuse – nii saavad tublid fondi töötajad töörahu, et tegeleda selle väärt teemaga siin ilmas – teiste aitamisega. Nende tegemistest lähemalt saad lugeda otse fondi kodulehelt.

  Ole hea, jaga seda uudist. Ka nii oled väikese heateo teinud, et sõna leviks ja asi edeneks.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!