• Juba sel pühapäeval algab TV3 pealt uus ja tõeliselt meeleolukas “Rahvabänd 2017”!

  29. Märts 2017

  Me kõik oleme vaimustuses meie säravatest kuulsatest lauljatest, kelle nime ning nägu teavad kõik eestlased ja kes on päevast päeva meie erinevates meediakanalites ning telesaadetes. Kuid kui eestlane tahab lipsu tõeliselt pisut lõdvemaks lasta, siis armastame kõik ka pisut lihtsamat muusikat, mis paneb jala tatsuma ja rõõmsalt kaasa elama. Eesti on täis kohalike elanike hulgas ülipopulaarseid rahvabände, kes pakuvad peoõhtul just sellist muusikat, mida pidulised ühelt prallelt ootavad.

  Sel kevadel alustab TV3-s muhedalt lõbus ja tõeliselt meelolukas laulusaade, kus mõõtu võtavadki Eesti erinevates nurkades ülimalt populaarseks saanud rahvabändid. Muusikaline jõukatsumine on ülesehitatud turniiri põhimõttel. Igas episoodis võistleb rohkearvulise publiku ees kaks bändi, kes läbivad kolm muusikalist vooru- Tantsuhitt, Lembelaul ja etteantud muusikaline väljakutse. Bändide esinemist hindab kahest tuntud muusikust koosnev žürii (igas saates erinevad liikmed). Kuid saate lõppvõitja otsustab siiski televaataja telefonihääletuse teel. Enim poolehoidu saanud ansambel liigub järgmisesse vooru ja kaotaja lahkub saatest. Nii selgub maikuus Eesti rahva uus lemmik, keda paljud ootavad ilmselt ka peagi algavatele suveüritustele.

  Saatejuhtidena teevad oma põneva debüüdi Näosaates südameid murdnud Kalle Sepp ja ülipopulaarse ansambli “Patune pool” särav naissolist Sünne Valtri. “Rahvabänd 2017” toob ekraanile laiemale avalikkusele tundmatud meelelahutajad ja süstib head tuju algavaks töönädalaks kogu Eesti rahvale.

  Saade on järelvaadatav hübriidTV-s: ühenda telekas lisaks antennile ka internetiga, vt siit.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!