• Kuidas näha sel nädalavahetusel Kelly Sildaru sõite X-Mängudelt otse telekast? Ikka hübriidTV kaudu saab seda teha, üle Eesti ja tasuta!

  25. Jaanuar 2017

  Delfi TV teeb sel nädalavahetusel X-Mängudelt üle 8 tunni otseülekandeid. Kelly Sildaru teeb avastardi öösel vastu pühapäeva kell 3.15 (Big Air). Pargisõit toimub pühapäeval kell 19. Siit leiad X-Mängude ajakava (antud Eesti aja järgi), ning kui tahad teada, kuidas sa kõike seda otse oma nutitelekast näha saaksid, loe ajakava alt täpsemalt, millised telekad HbbTV (hübriidTV) funktsiooni pakuvad ja kuidas need aktiveerida.

  Laupäev, 28. jaanuar >

  20:00 Meeste freestyle suusatamise pargisõit
  22:15 Naiste lumelaua pargisõit
  23:59 Snowmobile freestyle võistlus

  Pühapäev, 29. jaanuar
  >

  03:15 Naiste freestyle suusatamise Big Air
  05:30 Meeste freestyle suusatamise Big Air
  19:00 Naiste freestyle suusatamise pargisõit
  21:00 Meeste lumelaua pargisõit
  23:00 Snowmobile parima triki võistlus

  Kuidas näha X-Mänge otse nutitelekast?

  Kui sul on üks alljärgnevate brändide nutitelekatest, siis tea, et saaksid tõenäoliselt tasuta hübriidTV-st osa. Selleks tuleb telekaga teha paar lihtsat toimingut, ja edaspidi vaatad saad samast telekast kätte oluliselt rohkem kui varem. Nii saad lisaks Eesti vabalevikanalitele (jõuavad telekasse üle õhu, antenniga) ka nende kanalite tasuta järelvaatamise (interneti kaudu), lisakanalid Alo-TV ja MyHits, Delfi TV ja looduskalendri kaamerad. 25 raadiot, tele- ja raadiokavad, online-uudised ja muud. Telekas peab olema ühendatud nii antenni kui internetiga. Küsimuste korral võta meiega ühendust, aitame: kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  lgv
  2012. aasta ja uuemad LG nutitelekad toetavad hübriidTV-d. Ühekordselt tuleb teleka seadete alt leida mõiste “HbbTV” ning see aktiveerida.

  sav
  Samsungi puhul algab hübriidTV tugi tänase seisuga 2014. aasta nutitelekatest. Samsung on lahendanud asja rakenduse kaudu – ühekordselt tuleb SmartHubi kaudu üles otsida HbbTV rakendus, see alla laadida ning aktiveerida. Kuidas rakendus leida, näed siit.

  pv
  2012. aasta ja uuemad Philipsi nutitelekad toetavad hübriidTV-d. Reeglina leiab hübriidTV aktiveerimiseks vajaliku HbbTV funktsiooni üldseadete alt. Ühtlasi tasub enne või pärast aktiveerimist ka tarkvarauuendus teha.

  sov
  Ka Sony nutitelekad on hübriidTV võimelised alates 2012. aasta ja uuemate mudelite puhul (NB! väljaarvatud KDL-xxEXxxx seeria mudelid). hübriidTV vaatamiseks on tarvis menüüst leida “Digitaalsed seaded” ning aktiveerida selline mõiste nagu “Interaktiivse rakenduse häälestus”. Pärast toimingut ongi tegemist hübriidtelekaga.

  pav
  2013. aasta ja uuemad Panasonicu Smart Viera seeria telekad toetavad hübriidTV-d. Panasonicu puhul tuleb menüüst leida mõiste “Andmesideteenused” ning need aktiveerida.

  234
  2013. aasta ja uuemad Grundigi nutitelekad toetavad hübriidTV-d. Vanematel aastakäikudel ainult kallima otsa toodetel. Grundigu puhul on hübriidTV sisselülitatud juba tehaseseadetega.

  jvv
  2015. aasta ja uuemad JVC V-seeria nutitelekad toetavad hübriidTV-d. Vaikimisi sisselülitatud, kuid vajadusel saab aktiveerida süsteemi alt – sealt “Seaded” jne.

  Kui sa ei tea, mis aastakäigu telekaga on tegemist, kliki all pildile ja jäta meile teleka mudeli number, anname sulle teada. Mudeli numbri leiad teleka tagaküljelt või juhendist.

  kas782

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!