• Küsimus infotelefonilt: kuidas ma TasutaTVd näha saan?

  05. Mai 2015

  _MG_1315
  Pildil: Orissaare ja linna 191-meetrine telemast, mis edastab TasutaTV signaali.

  Teinekord tasub ringiga põhiasjade juurde tulla – eriti nüüd, mil fookuses on olnud valdavalt hübriidTV teemad. Põhjus lihtne – tajume, et Eestis on küllalt palju neid televaatajaid, kes täna küll lepingulisel moel ja raha eest telerit vaatavad, kuid kes samahästi saaksid oma televajadused rahuldatud TasutaTV abil. Miks me nii arvame? Märtsikuise TNS Emori teleauditooriumi uuringust selgus, et eestikeelsed televaatajad veetsid arvestatava, 63.8% oma telerivaatamisajast, just TasutaTV pakutavaid kanaleid vaadates (vabalevikanalid). Liialdamatagi on selge, et see puudutab sadu tuhandeid televaatajaid üle kogu Eesti.

  Kuna ainult TasutaTV katab 100% Eesti territooriumist ja signaali kvaliteet on väga kõrge, siis milleks maksta teleoperaatoritele igakuist tasu, kui neidsamu Eesti põhikanaleid, mida eesti inimene valdavalt vaatab, saab tegelikult näha täiesti tasuta? Aga kuidas? Väga lihtsalt: teleri külge tuleb ühendada sobilik antenn (vanemate telerite puhul on tarvis ka eraldi digiboksi, kõikidel uuematel on digiboks juba telerisse sisseehitatud), panna teler kanaleid otsima ja seejärel leitud kanaleid vaatama asuda. Jah, täpselt nii lihtne see ongi.

  Kindlasti soovitame teil end ka meie TasutaTV kasutajaks registreerida – ainult nii saate endale ajalooga kasutajatoe (meie kasutajatoe telefon ootab teie küsimusi iga päev kl 10-22ni, numbril 680 4040), ainult nii saate osa värsketest TasutaTV uudistest ja just teiega jagame kõiki uuendusi, mida nüüdsama on läbi tegemas meie uus hübriidTV.

  Kui siia lisada fakt, et kõik need tänased ja homsed TasutaTV kliendid, kelle kodus on internetiga teler, saavad osa saada meie uuest tasuta hübriidTVst ja sel moel mugavalt neidsamu põhikanaleid järelvaadata, siis on kindel see, et tegemist on ühe igati moodsa ja mõistliku lahendusega. Pealegi ei ole järelvaatamine hübriidTV ainus trump: interneti abil saad osa kahest lisakanalist (Seitse, Alo-TV), ERRi uudistest, ilmateatest ja telekavast.

  Mõnusat telerivaatamist!
  Kliki ja hakka meie sõbraks!