• Milline on hübriidTV vaatamiseks sobiv teler ja kust seda osta?

  12. Märts 2015

  hbbtv

  Et saaksid nautida uut ja nutikat hübriidTV-d, algab asi A-st ja O-st ehk siis õigest telerist. Milline see on? Vastus üsna lihtne: ei ole vahet, mis on teleri suurus, värv või tegumood, kaks asja on vältimatud:

  hübriidTV nägemiseks peab teler olema..

  a) internetiga ühendatav ja
  b) teleri menüüs peab leiduma HbbTV funktsioon, mis tuleb ka aktiveerida

  Kui teler on internetiga ühendatud, ent HbbTV funktsioon ei ole aktiveeritud, siis hübriidTV-d ei näe. Vastupidist võimalust ei ole (sest kui teleril on HbbTV funktsioon, siis igal juhul on seda võimalik ka internetiga ühendada). Üldistades võib öelda, et paljud 2012a. ja hiljem toodetud telerid on interneti- ja HbbTV võimelised, kuigi on ka selliseid mudeleid, kus internetisisend küll olemas, ent HbbTV funktsioon puudub.

  Kui aga olete mõelnud endale uus teler hankida, siis nüüd on selleks tõesti sobiv hetk, sest tasuta järelvaatamise võimalus on värskelt olemas ja teiseks, HbbTV telerid ei ole nn tavalistest sugugi kallimad. Pidage siis silmas, et teler on kindlasti varustatud HbbTV-funktsiooniga. Julgeme soovitada LG, Sony, Philipsi ja Panasonicu telereid. Kuna meie koostööpartnerid Euronics ning Sony Center panid HbbTV funktsiooni oma e-poes ka otsingukriteeriumide sekka, on selliste telerite väljasõelumine nüüd üksjagu lihtne ja mugav.

  Siit leiad Euronicsis müüdavad HbbTV telerid – kliki >>>

  Siit leiad Sony Centeris müüdavad HbbTV telerid – kliki >>>

  Seda, kuidas HbbTV funktsioon erinevate mudelite puhul aktiveerida, näed siit – kliki >>>
  NB! Ärge unustage ka lisamast telerile ka tava-antenni, pelgalt internetist ei piisa.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!