• Mõte: kuidas tasuta vabaleviteenus + hübriidTV koos mõne tasulise voogedastusplatvormiga teineteist kenasti täiendavad

  02. Märts 2017


  Vabaleviteenus (TasutaTV+hübriidTV) ning erinevad voogedastused on saadaval, kui ühendad teleka antenni ja netiga.

  2016. aasta lõpus Norstati poolt läbiviidud uuringust selgus, et enam kui pooled Eesti inimesed omasid kodus kaht või enamat telerit. Sealjuures valdav osa (93%) kasutas telekat otsevaatamiseks, kuid juba märkimisväärselt palju (74%) kasutas telekast ka muid teenuseid (mängud, Youtube jne). Arvestades, et nutitelekate osakaal on pidevas kasvus nii meil kui mujal (nt Soomes on nutitelekas juba 31%-l inimestest), on vaid aja küsimus, millal ka meil järjest rohkem vaatajaid erinevate telekas peituvate voogedastuspakkujate sisu avastama asuvad. Üks hetkel maailmas võidukäiku tegevatest platvormidest on Netflix aga nende sisu ei ole vaatajale mõistagi tasuta.

  Kuidas see vabaleviga hästi kokku käib?

  Asi on lihtne – põhiline telerivaatamisele kulutatud aeg (ca 60%) veedetakse Kantar Emori andmetel jätkuvalt ETV, Kanal 2 ja TV3 otsevaatamisele. Ühtlasi on need vabalevikanalid ja meie kaudu üle Eesti tasuta kättesaadavad.

  Just seetõttu on viimasel ajal kasvanud erinevate platvormide miksimine: põhiteenus (7 vabalevikanalit) võetakse üle õhu tasuta, ja tasu eest tarbitakse premium sisu. Kuna meie teenus (sh hübriidTV) ei eelda digiboksi, on kõik see, mis telekas kasutajale pakub, kenasti saadaval; ole ainult mees või naine ning ühenda telekas antenni ning netiga!

  Sedasama võib julgelt soovitada ka paljudele neile, kes endale nutiteleka on hankinud ja parasjagu nuputavad, kuidas sellest parim osa kätte saada. Vabalevi + hübriidTV + voogedastus võib olla üheks väga mõistlikuks komboks paljudele!

  Kui Sul on ülalolevaga seoses küsimusi, võta meiega ühendust: tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!