• Siit tänased soovitused vabalevivaatajale. Ja kui otse ei näe, saad järelvaadata hübriidTV kaudu.

  22. Veebruar 2016

  osoon_v

  ETV, täna kell 20.05 – “Osoon”

  Kristo Elias teeb kaasa plekkpurgi teekonna Eestist Inglismaale ja tagasi. Vaatame, kes jäi Karl Adami kaamera ette Lapimaal. Autorid Kristo Elias, Sander Loite, Karl Adami, lood seob saateks Vladislav Koržets. Režissöör Mihkel Ulk, operaatorid Magnus Suitso, Madis Reimund ja Karl Adami, helirežissöör Jüri Vaher, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.

  meie_v

  ETV, täna kell 20.35 – “Meie inimesed: Karl”

  Karl läks seitse aastat tagasi nagu paljud teisedki eestlased välismaale tööle. Peale nelja aastat Londonis tuli mees tagasi Tartusse ja pani siin püsti rulluisukeskuse, et pakkuda teistele killukest kogetust ning võimalust harrastada Eestis sootuks uut ala. Režissöör Tarvo Mölder, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

  valisilm_kaldre_v

  ETV, täna kell 21.40 – “Välisilm”

  Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Peeter Kaldre.

  kart_v

  ETV, täna kell 22.10 – Dokfilm “Kartellide maa”

  Ühteaegu liigutav ja kõhedaks tegev film kahe isehakanud korravalvurite salga ristiretkest ühise vaenlase, Mehhiko narkokartellide vastu. Väikelinna arsti doktor Mirelese omakaitsjad võitlevad Mehhikos võimsa Templirüütlite kartelli vastu, mis on terroriseerinud piirkonda aastaid, ja Ameerika sõjaveteran Tim Foley juhib Arizona kõrbes omaalgatuslikku piirivalvesalka, mis püüab takistada Mehhiko narkosõdade levikut üle piiri.

  Filmi autoril Matthew Heinemanil õnnestus tungida otse pimeduse südamesse, kus kõik tahavad kehtestada oma õigust, riik on võimetu ning hea ja kurja piir väga habras.

  calvet_v

  ETV 2, täna kell 22.20 – Dokfilm “Calvet”

  Briti dokumentalisti Dominic Allani filmis räägib prantsuse kunstnik Jean Marc Calvet avameelselt oma uskumatust elust, kuidas tänavapoisist sai Cannes’i ihukaitsja, kes hülgas oma pere, röövis gangsterit, põgenes Lõuna-Ameerikasse ja sai 38-aastaselt üle narkosõltuvusest, kui avastas maalikunsti. Nüüd makstakse tema maalide eest viiekohalisi summasid, kuid eduka kunstniku meeleheitlik soov on otsida lepitust pojaga, kelle ta maha jättis. Veebruaris näitab ETV2 dokumentaalfilme kunstnikest.

  plekk_kalj_v

  ETV 2, täna kell 21.35 – “Plekktrumm: Tõnu Kaljuste”

  Eesti Vabariigi 98. aastapäeva kontserdi kunstiline juht on dirigent Tõnu Kaljuste. Mida tähendab vabadus ja kuidas seda tähistada, küsime Tõnu Kaljustelt. Saatejuht Joonas Hellerma.

  eestl_v

  Kanal 2, täna kell 20.00 – “Eestlane igas sadamas”

  Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud lõbus telemäng. Ehkki meid on vähe, leiab eestlaste jälgi kõikjalt maailmast, Aafrika lõunatipust kuni põhjapooluseni välja. Roald Johannsoni juhitud põnevate küsimuste ja üllatavate videolugudega saates panevad oma Eesti-teemalised teadmised proovile Mikk Mäe, Hardi Volmer, Gerli Padar, Tõnu Oja, Margret Kodusaar ja Venno Loosaar.

  tippm_v

  Kanal 2, täna kell 21.30 – “Eesti tippmodell”

  Saate ajaloo ekstreemseim väljakutse! Kelle närv peab vastu ja kes saab õiguse osaleda järgmisel esmaspäeval toimuvas finaalsaates?

  selgen_v

  TV3, täna kell 20.00 – “Selgeltnägijate tuleproov”

  Abielusõrmus on perekonna ja armastuse sümbol. Usutakse, et sõrmust ei tohi kunagi ära võtta ega võõraste kätte anda. Millist energiat abielusõrmused sisaldavad ja kas seda tajuvad selgeltnägijad? Vladivostoki kohus mõistis mõrvas süüdi noore mehe ja seda hoolimata laiba ja tõendite puudumisest. Nüüd püüab mehe abikaasa tema süütust tõestada. Kas selgeltnägijad mõistavad ta õigeks ja aitavad leida teadmata kadunud neiut?

  Yheotsapilet_HBB_v

  TV3, täna kell 21.30 – “Üheotsapilet”

  Marilyni lugu. Mõni inimene mäletab kõike. Ka seda, mida inimmõistus uskuda ei taha. Marilyn on üks neist vähestest, kelle jaoks uus elu ei tähenda eelmiste unustamist. Mida see endaga kaasa toob ja kas elu on seetõttu kergem või keerulisem? Täna on Marilyni elu 10 985. päev. Tal on pilet. Üheotsapilet.

  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  soovid

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!