• Soovitused vabalevivaatajale tänaseks: ETV, Kanal 2 ja TV3 pealt tuleb õhtul palju head. Kui otse ei näe, saad järelvaadata hübriidTV kaudu.

  18. Veebruar 2016

  kkone_v

  ETV, täna kell 20.05 – “Kahekõne: Jüri Adams”

  Nii mõnelgi hinnangul kombatakse ja ületatakse praegusel rändekriisi, kooseluseaduse, omaalgatuslike korrakaitsesalkade ja uue külma sõja ajastul nii põhiseaduse kui teistegi seaduste piire. ”Kahekõnel” on külas üks praeguse põhiseaduse autoritest, Vabaerakonna ridades riigikokku naasnud Jüri Adams. Saatejuht Indrek Treufeldt

  8mm_v

  ETV, täna kell 20.30 – “8mm ELU”

  Milline nägi välja ekstreemmatk aastal 1969 ja mida kujutas endast motopall? Lisaks seniavaldamata kaadrid teater Estonia kontsertreisist Helsingisse. Saatejuht Tambet Tuisk.

  kapit_v

  ETV, täna kell 21.40 – “Kapital”

  Kas on võimalik teha äri nii, et firma nimel pole ühtegi autot ning pole ka kontorit, kus asju ajada ega töötajaid, kellele ülesandeid jagada? On ikka võimalik, sest kõike seda saab ju rentida.

  neli_v

  ETV, täna kell 22.35 – “Vivaldi “Neli aastaaega” Max Richteri töötluses”

  Vivaldi ”Neli aastaaega” on vist üks kõige enam kuulatud klassikalise muusika teos. Nagu ütleb helilooja Max Richter: ”See teos on muusikamaastiku ja igapäevaelu osa. Kuulen seda ostukeskustes ja reklaamides.” Vivaldi austajana tegi Richter teosest oma töötluse, kuid sama palju ka heliloojana, saades inspiratsiooni elektroonilisest muusikast, punk- ja klubimuusikast ning psühhedeelsest rokist. Filmi režissöör on George Scott.

  klipijah_v

  Kanal 2, täna kell 20.00 – “Klipijaht”

  Isa ja poeg, Ivo Linna ja Robert Linna, võtavad teineteiselt mõõtu vaimukuses, nutikuses ja kiiruses! Nendega lustivad kaasa Priit Pius ja Henrik Kalmet ning Tõnis Niinemets ja Hendrik Toompere juunior. Veebiklippide naljasaadet juhib Jüri Tiidus.

  Laulumang_HBB_840x247_v

  TV3, täna kell 20.30 – “Laulumäng”

  Kristel Aaslaid vs Mikk Mäe. Lõbusas muusikalises Laulumängus ristavad seekord piigid Kristel Aaslaiu ja Mikk Mäe võistkonnad. Saatejuht Kristjan Kasearu.

  Kõik saated on pärast eetrit järelvaadatavad hübriidTV kaudu.

  soovid

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!