• Täna tuleb ETV ja ETV2 ekraanil mitmeid häid saateid, mis pärast eetrisolemist ka hübriidTV kaudu järelvaadatavad

  12. Jaanuar 2016

  Täna tuleb ETV ja ETV2 pealt mitu head saadet, mida on pärast ekraanil nägemist järelvaadata ka hübriidTV kaudu. Tea, et kõik ETV kanalid (samuti ka TV3, Kanal 2, Tallinna TV ja France 24) on Eesti vabalevikanalid ja neid näeb telerist täiesti tasuta – piisab sellest, kui teleriga ühendada antenn ja kanalid uuendada. Kui hätta jääd, helista 680 4040 või kirjuta tasutatv@levira.ee ja aitame Sind mistahes vabaleviteemaliste küsimuste osas.

  vav

  ETV ekraanil täna kell 20.05 “Vabariigi kodanikud”

  Postimehe otsus sulgeda anonüümne kommentaarium on sõnavabaduse kaitsjad ärevile ajanud. Teised aga tervitavad seda otsust, sest nende arvates on seal ammu üle piiride mindud. Kuid õhku jääb ikkagi küsimus, kas võimalus öelda välja kõike, mida sülg suhu toob, ongi üks meie põhivabadusi. Stuudios on Tartu Ülikooli meediauuringute vanemteadur Andra Siibak, Eesti Päevalehe ja Delfi peatoimetaja Urmo Soonvald, Postimehe peatoimetaja Merit Kopli ning Eesti Infotehnoloogia Kolledži õppejõud ja IT-visionäär Linnar Viik. Saatejuht Aarne Rannamäe.

  eluparimv

  ETV ekraanil täna kell 22.10 “Elu parim aeg”

  Austraalia 21-osaline telesari jälgib ühe Melbourne’i pere rõõme ja muresid ajal, mil peategelased on 30.-40. eluaastates. Lapsed, töö, karjäär, kodu, investeeringud; endised ja praegused elukaaslased, abiellumised, lahutamised, uuesti abiellumised.

  See on pöörane, segane, naljakas, väsitav ja vahel ka õudne aeg. Ja ikka tuleb endalt küsida: mis teeb meid õnnelikuks? Miks mõned suhted jäävad kestma, teised mitte? Kas kõigil peavad olema lapsed? Kas kõik peavad karjääri tegema? Ja kas armastusest üksi piisab?

  miranda_v

  ETV ekraanil täna kell 23.05 “Miranda”

  Tegevus keerleb ümber silmapaistvalt pika ja pisut kohmaka Miranda, kes satub alatasa koomilistesse situatsioonidesse. Peaosas mängib armastatud näitleja ja koomik Miranda Hart, kes on ühtlasi ka sarja stsenarist.

  ooy_v

  ETV2 ekraanil kell 20.00 “Ööülikooli rännakud – Ülo Vooglaid”

  Ülo räägib kirglikult hariduselu teemadel. Aga mitte ainult. Teeme koos nõgesesuppi, tassime kive ja taome sepikojas tulist rauda. Režissöör Erle Veber, autor-toimetaja Jaan Tootsen.

  kadunud_v

  ETV2 ekraanil täna kell 21.35 “Kadunud tsivilisatsiooni jälgedel”

  “Pealtnägija” saatejuht osales eesti-mehhiko arheoloogide paari seiklustes, mille eesmärk on tuua päevavalgele uusi fakte mõistatusliku maiade kõrgkultuuri kohta. Sari jagab peategelaste ja nende kaasteeliste higi, verd, pisaraid ning avastusrõõmu maailma ohtlikemates paikades, aga ka siinsamas Eestis.

  Esimeses osas näeb, kuidas sukelduja, allveefotograaf ja arheoloog Rait Kütt valmistub 2013. aasta sügisel ekspeditsiooniks 12 000 kilomeetri kaugusele Mehhikosse, kus tema ja kaastöölised leidsid džunglist seni kaardistamata püramiide. Konkurentide ja hauarüüstajate hirmus on aastaid tegutsetud suurema kärata, kuid nüüd avavad uurijad esimest korda kaardid, kuidas sensatsioonilise avastuseni jõuti.

  Kõik need saated on pärast tänast järelvaadatavad ka hübriidTV kaudu >>>

  errt
  PS. Neile, kes hübriidTV-st veel ei tea:
  hübriidTV-d näed siis, kui ühendad õige teleri tavalise toa- või katuseantenniga, ühendad teleri internetti, skaneerid kanalid ja vajutad puldi punasele nupule. Vaata lähemalt siit.

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!