• Tänasest on hübriidTV-l värvikam start-nupp ja uued otselingid! Ning ERR-i uudiste kiirvaade otse ETV kanalitel, kui vajutad puldi kollast.

  06. Juuni 2016

  st1_u

  Suvi tõi hübriidTV-sse rohkem värve ja nutikust. Värve, sest hübriidTV start-nupp on varasemast värvilisem. Nutikust, sest nüüd saad osa kiirvalikutest, mida juhid hõlpsalt nelja värvinupu abil.

  Punane on kõige tähtsam – see viib Sind hübriidTV avamenüüsse, kust leiad järelvaatamised ja kõik muu mis ennegi. Aga näiteks, kui vajutad nüüd rohelist, jõuad otse ERRi raadiote juurde. Sisuliselt uut toob ka kollane – vajuta, nii näed kolme värskeimat ERR-i portaali uudist. Ka sinine on praktiline – jõuad otse telekavasse! Lihtne, kas pole? Et värvide kasutamine igapäevaseks muutuks, on mõneks ajaks ka hübriidTV nupp värvikam, kuid ekraanil varasemast veidi lühemat aega.

  Kanal 2 ekraanil jõuad raadiote otselingi kaudu KUKU-t kuulama ning TV3-l olles otse Star FM-ile. Proovi järele ja anna meile teada, kuidas meeldib – kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  Kas Sina näeksid ka uut hübriidTV-d? Kliki siia või pildile ja anname teada >

  kas782

  Kliki ja hakka meie sõbraks!