• Teadmiseks hübriidTV looduskaamerate vaatajale: kalakaamera lõpetas tänasest töö, peagi alustab talilinnukaamera

  30. Detsember 2015

  Teadmiseks Sulle, hübriidTV vaatajast loodusehuviline: seoses külmade tulekuga lõpetas tänasest töö kalakaamera – selle kohta on looduskalendris kirjutanud järgmist:

  “Talv läks lumetult pakaseliseks, eile hakkas allikaline vooluvesi vaikselt jäätuma. Selliste ilmadega ei pruugi meie seadmed enam korralikult töös püsida ning „akvaarium“ võib temperatuuride erinevustest puruneda – vees on veel +4 soojakraadi, maapinnal -15… Kudeaeg hakkab otsakorrale jõudma. Mahajahtunud pinnaveega kudepaigale kalad meelsasti ei ilmu. Täname koostööpartnereid, huvilisi vaatajaid ja LK foorumi tähelepanelikke osalejaid!”

  764

  Kuna loodus teatavasti tühja kohta ei salli, ilmub lähiajal hübriidTV looduskaamerate alla talilinnukaamera. Põhjus on lihtne: Eesti Ornitoloogiaühing valis 2016. aasta linnuks rasvatihase, meie ühe tuntumatest ja levinumatest lindudest, kelle toimetamisi saab kõikjal aastaringselt jälgida. Rasvatihase aastal saavad tuttavamaks nii meie tihased – rasvatihane, sinitihane, musttihane, tutt-tihane, põhjatihane, salutihane, taigatihane, lasuurtihane, sabatihane, kukkurtihane – kui ka teised talvel toidumaja külastavad ja suvel aias pesitsevad linnud.

  k112
  Sellist pilti sai eile näha hübriidTV kaudu näha otse Eesti loodusest!

  Kuidas näha looduskalendri kaameraid hübriidTV abil otse telerist?
  Vaata siit lähemalt või küsi infot tel 680 4040 või kirjuta tasutatv@levira.ee

  Kliki ja hakka meie sõbraks!