• TV3 alustab juubelihooaega vägeva sügiskavaga! Siit näed uute saadete tutvustusi ning tea, et kõik see on hübriidTV kaudu ka järelvaadatav

  05. September 2016

  TV3 toob uuel algaval sügishooajal ekraanile enneolematult palju uusi telesaateid ning – sarju. Jätkuvad mitmed oodatud ja armastatud saated ning tagasi ekraanil on paljud eestlaste poolt armastatud teletähed.

  Kuuurija_hooaeg_840x247_h

  Esmaspäeval 20.00 – “Kuuuurija”

  Katrin Lusti autorisaade alustab uut hooaega jubeda looga Eesti minevikust. 1982. aastal tappis sadistlik ja perverssne mõrvar Johannes Andreas Hanni elajalikult kolm inimest. Kogu tolleaegset ENSV-d tabas aga täielik šokk, kui selgus, et tapja oli püüdnud ühte oma ohvrit süüa . Esmaskordselt räägib avalikult oma loo mõrvari naine Pille, kes on aastaid vältinud kõiki intervjuusid ja telesaateid.

  PapadMammad_840x247_v

  UUS! Esmaspäeval 20.30 – “Papad ja mammad”

  Selles tõelises Eesti peres on KUUS täiskasvanut ja KÕIGEST ÜKS pisike tüdruk Lenna, keda kõik kasvatada püüavad. Kuid otse loomulikult pole see kerge, sest lahingusse sööstavad elurõõmust pakatavad vanavanemad maalt ning peenutsevad ja ülikultuursed linnakuivikud. Midagi head siit loota ei ole, kuid naljakaid situatsioone ja lustlikku äratundmisrõõmu on kõikidele vaatajatele küllaga. Osades Eesti tippnäitlejad: Piret Kalda, Tõnu Oja, Raivo E. Tamm , Kairi Närep jt. Vaimustavalt muhe koguperesari „Papad Mammad“ alustab 12. septembril.

  Padjaklubi_840x247_j

  Teisipäeval kl 21.30 – “Padjaklubi”

  Ainus klubi Eestis, kuhu ei kuulu ühtki igavat inimest, avab uksed ka sel sügisel! Kuid seekord on oodata tõeliselt ootamatut pööret. Mängu lülitub salapärane uus tüdruk Gretta. „Padjaklubi“ värske, eriti põnev hooaeg stardib juba 6. septembril.

  Toelisedmehed_840x247_v

  UUS! Kolmapäeval kl 20 – “Tõelised Eesti mehed”

  Tõsielusari. Viis heatujulist ja tugevat, kuid ebatervislikku elustiili viljelevat tõelist Eesti meest alustavad karmi trenni tipptreener Rauno Rikbergi nõudliku käe all. Kellel õnnestub kahe kuu jooksul täielikult muuta oma füüsilist vorm ja mõttemaailma? Kellest saavad veel paremad abikaasad oma naistele?

  Tulemulle_840x247_b

  UUS! Neljapäeval kl 20 – “Tule mulle naiseks”

  Iga romantiku salajane unistus on täiuslik pulm. Vahel aga otsustab peigmees juba varem üllatada oma tulevast kaasat millegi tõeliselt erakordsega. Uue romantilise saate keskmes on noormehed, kes soovivad oma armastatud pruute üllatada väga erilise abieluettepanekuga. Mitte midagi aimav pruut leiab end olukorras, kus teda tervitab peigmees, hulk sõpru ja telekaamerate ees rullub lahti üks tõeliselt imeline abieluettepanek.

  KMK_840x247_h

  Neljapäeval kl 20.30 – “Kättemaksukontor”

  16ndat hooaega tuleb taas „Kättemaksukontor“ ning toob lagedale raskekahurväe! Kriminaalne möll läheb taas lahti juba 8. septembril.

  ReisVenemaaLoppu_840x247_v

  UUS! Kolmapäeval kl 23 – “Reis Venemaa lõppu – Tšukotka”

  Kaks reisisarjast 4×4 tuntud meest võtavad seekord ette džiibirännaku Tallinnast Tshukotkani. Oma teel kohtuvad nad värvikate inimeste, keeruliste olukordade ja Siberi karmi loodusega. Mehed jõuavad Tshukotkale, kuid seal jäävad nad hambusse kohaliku võimu bürokraatiale. „Reis Venemaa lõppu: Tshukotka“ toob matka, auto- ja venemaahuvilise vaatajani meie müstilise ja ettearvamatu idanaabri võimsa looduse, absurdse igapäevaelu ja heidab värske pilgu sellele, mis toimub selles hiigelriigis tegelikult. Põnev reisisari alustab 14. septembril.

  Evelin_840x247_h

  UUS! Neljapäeval kl 21.35 – “Evelin”

  Uues vestlussaates toob esmakordselt saatejuhi rollis üles astuv Evelin Ilves vaatajateni suured teemad ja suured inimsaatused.
  Mis meid rõõmustab või mis meid kurvastab? Mis meid terveks teeb või mis meid haigeks teeb? Milliseid valikuid me peame iga päev tegema? Miks me oleme õnnelikud või õnnetud? Kas me rõõmustame teisi ja iseennast? Kas me suudame luua maailma enda ümber paremaks või anname alla? Uus särav talkshow „Evelin“ stardib juba 5. septembril.

   

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!