• TV3 hooaeg: täna õhtul algab kokandusvõistlus “Milline maitse”. Saade on hübriidTV kaudu pärast eetrisolemist ka järelvaadatav

  16. November 2015

  cv2

  “Milline maitse” on uus saatesari, kus otsitakse Eesti kõige originaalsemat koduköögis sündinud retsepti. Ootused retseptile on suured – see peab olema üllatav, huvitava saamislooga ning selle järgi valminud toit peab võitma nii saate kohtunike kui ka harilike Eesti inimeste südamed. Võitjat premeeritakse 5000 euroga ning see isuäratav toit, mille autoriks ta on, hakkab olema saadaval poelettidel üle kogu Eestimaa. Ühtlasi saame teada, millised hõrgutised meie koduköökides valmivad!

  “Millise maitse” kohtunikeks on retseptikuninganna Lia Virkus, kaunis toidublogija Ragne Värk ja karismaatiline peakokk Riho Heinmets. Saatejuht on toidugurmaan Toomas Luhats.

  “Millise maitse” on TV3 eetris esmaspäeviti kell 20.30

   

  riba

  Tea, et täna algavat sarja saad hiljem tasuta järelvaadata hübriidTV kaudu:

  1. Vali telerist TV3 ja vajuta puldi punasele nupule ja menüüst “TV3 JÄRELVAATAMINE”.
  2. Nüüd näed kõiki TV3 järelvaadatavaid saateid. Vali ülalt “SAATED” ja seejärel alt “Milline maitse”.

  PS. Neile, kes hübriidTV-st veel ei tea: hübriidTV-d näed siis, kui ühendad õige teleri tavalise toa- või katuseantenniga, ühendad teleri internetti, skaneerid kanalid ja vajutad puldi punasele nupule. Vaata siit.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!