• Uut täna Kanal 2 ekraanil: “Roaldi nädal” alustab hooaega valusa reportaažiga laostunud eestlastest

  03. Märts 2017

  Tänasest naaseb Kanal 2 ekraanile haarav reportaažide sari „Roaldi nädal“, mis pakub sissevaadet eestlaste kohati ilusasse, teinekord aga väga valusasse maailma. Avaloona sukeldub Roald Johannson pankrotistunud eestlaste maailma ja avastab, kuidas suure hurraaga võetud laenud ja liisingud on paljud pered viinud katastroofi äärele.

  Roald Johannsoni inimlikud ja haaravad reportaažid toovad sel kevadel Kanal 2 ekraanile uued kohtumised ja teemad, mis avavad Eestit ja siin elavaid inimesi uuest küljest. Kui sügishooajal uuris saatejuht muuhulgas Eesti külapoodide hingeelu ja autistlike laste vanemate väljakutseid, siis tänases osas näeme tema emotsionaalset teekonda pankrotistunud eestlaste kodudesse ja argipäeva.

  “Eestis on end lõhki laenanud sajad pered, kes hulbivad kaelani laenuorjuses,” tõdeb Roald Johannson. Kuidas elada, kui sul pole hinge taga muud kui suured võlad ja kõht koriseb, sest inkasso on viimsegi vara arestinud? Kohati valus ja mõtlemapanev reportaaž uurib täna seda inimestelt, keda pankrot puudutab kõige lähemalt.

  “Roaldi nädal: pankrotis eestlased” on Kanal 2 ekraanil täna kell 20:30.

  Saade on järelvaadatav hübriidTV-s: ühenda telekas lisaks antennile ka internetiga, vt siit.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!