• Uut täna TV3 ekraanil: viiendat hooaega alustab populaarne “Naabrist parem”!

  19. Aprill 2017

  Nüüd, mil kogu Eestis kerkib taas uusi maju nagu seeni pärast vihma, on õige aeg minna telelahingussse, mis annab lennukaid ideid ja pakub tõelist hasarti! Uhiuute korterite nimel sööstavad võistlema eriti põnevad paarid, kelle sarnaseid pole selle saate ajaloos veel nähtud.

  Alustab “Naabrist parema” järjekorras viies hooaeg! Sel korral on Alari Kivisaare kõrval saatejuhi rollis Eestimaa kõige ilusam telereporter Keili Sükijainen! Hooaja avasaates näeme traditsioonilist võtmejooksu, mis on seekord eriti kiire ja pingeline, sest mängus on lisaks kahetoalistele kortertitele ka kaks kolmetoalist. Osalejate seas on nii noorpaare kui noori peresid ning nende tublisid lapsi. Puudu ei ole ka armsad koduloomad – kassid, koerad ning isegi rääkiv papagoi. Naabrid armastavad sel hooajal värve ja nii nende stiilid kui karakterid on väga erinevad. Sel hooajal näeme ka rohkem meisterdamist – alates põnevatest seinamustritest ja lõpetades isetehtud mööbliesemetega. Pingutada tuleb rohkem kui eales varem, sest hooaja teises saates saab naabritele osaks uudis, mida keegi poleks osanud oodata. Endine on Nõmme veerel asuv Kasekodu elurajoon, kuhu naabrid ka sel aastal oma kodusid rajavad.

  Oma unistuste kodu tuleb valmis teha vaid 10 nädalaga. Juuni keskel otsesaates publiku poolt parimateks naabriteks valitud paar võidab aga kõige suurema auhinna. Nemad saavad oma kodu hinnast alla krõbeda sissemaksu summa – 16 000 eurot! Korterisse jääb ka kogu saate jooksul soetatud sisustus. Nii küündib auhind mitmekümne tuhande euroni.

  Naabrist parema UUS, särtsakas hooaeg koos Alari Kivisaare ja TV3e kaunitari Keili Sükijaineniga kolmapäeviti kell 20.00 TV3s!

  Saade on järelvaadatav hübriidTV-s: ühenda telekas lisaks antennile ka internetiga, vt siit.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!