Vaata jalgpalli MM-i otseülekandeid HD-s!

WebVutisõbrad ja tugitoolisportlased saavad Digilevi TasutaTV kaudu vaadata jalgpalli maailmameistrivõistluste otseülekandeid Brasiiliast parandatud kvaliteediga HD-formaadis. Üliselge pildi ja heliga otseülekandeid näeb tasuta üle Eesti, kas kodus, suvilas või sõprade juures!

Jalgpalli maailmameistrivõistluste ajal toome Sinuni kogu ETV programmi parandatud HD-kvaliteedis kanalil ETV HD. HD-formaadis ülekannet näevad kõik tavaantenniga vastuvõetava vabalevi kanalite vaatajad, kellel on DVB-T2 digitüüneriga teler või digiboks.  ETV HD kanali vaatamine on kõigile Digilevi TasutaTV kasutajatele tasuta ning kanali jälgimiseks pole vaja liituda ühegi teenusepakkujaga.

Juhul kui ETV HD kanalit programmivalikus näha pole,  tee oma teleris või digiboksis uus kanalite otsing. Juhiseid toiminguks saad seadme kasutusjuhendist. Televaatajad, kellel puudub HD-resolutsiooni ja DVB-T2 formaati toetav teler või digiboks või elavad piirkonnas, kus DVB-T2 signaal ei levi, paraku HD-kanalit ei näe.

Digilevi TasutaTV partner Euronics pakub mitmeid telereid ja seadmeid, mis aitavad HD kvaliteediga jalgpalliülekanded Sinuni tuua! Vaata lähemalt Euronicsi pakkumisi!

Suvepäevad pikad ja õhtud toimetusi täis? Pole probleemi, pane oma nutiteler salvestama ja vaata mänge siis, kui Sulle sobib! Loe lisaks siit.

Kontrolli, kas oled valmis HD kvaliteedi vastuvõtmiseks?

  • Sul on olemas toa- või katuseantenn? Kui ei, loe siit
  • Sa vaatad telerit piirkonnas, kus levib DVB-T2 võrk (Multiplex 7)? ETV HD on katuseantenni abil nähtav kõikjal Eestis, välja arvatud osal Läänemaal. Saartel saavad telekanalit vaadata Orissaare telemasti tööpiirkonnas elavad inimsed. Saatejaamade vahetus läheduses saab signaali püüda ka toa-antenniga.
  • Sinu teler või digiboks on DVB-T2 suutlikkusega? Kui Sa pole kindel, loe lisaks toote spetsifikatsioonist või otsi Internetist tootja kodulehelt kasutatava seadme margi järgi. DVB-T2 signaali edastavad saatejaamad ja vastavad sageduskanalite numbrid on järgmised: Tallinnas E42, Kohtla-Nõmmel E46, Koerus E27, Pärnus E49 ja Valgjärvel E35. Levikaart ja täpsemad andmed saatejaamade kohta on tutvumiseks TasutaTV kodulehel https://digilevi.ee/saatejaamad/. Kui DVB-T2 võimeline teler või digiboks ei ole automaatselt leidnud programmi “ETV HD”, siis peaks vaataja tegema uue programmiotsingu. Uus programm paigutub üldjuhul programminimekirja lõppu.

Vajadusel saad abi https://digilevi.ee/või kasutajatoest tel. 680 4040.

Selleks, et saaksid alati värskeid uudiseid Digilevi TasutaTV kohta, liitu kindlasti ka kasutajaks meie veebilehel https://digilevi.ee/registreeru/

2014-Brazil-player-neymar-worldcup-2014-12312