Kliki ja vaata videot: kuidas näeb hübriidTV välja?


Video: nii näeb Sinu telekas välja hübriidTV. Üle õhu jõuavad kohale telekanalid, neti kaudu saabub järelvaatamine, lisakanalid jm!

Paljudel vabalevivaatajatel on kodus või maakohas nutitelekas, millega saab osa saada ka hübriidTV poolt pakutavatest tasuta lisavõimalustest. Eelduseks on, et hübriidTV huviline avab teleka menüü ning aktiveerib HbbTV funktsiooni. Ilma selleta hübriidTV lihtsalt ei avane, isegi kui muus osas on teler internetiga ühendatud. Alljärgnev tasub läbi lugeda kõikidel, kel on kodus 2012.a. LG, Sony või Philipsi nutitelekas; 2013.a. või hilisem Grundigi või Panasonicu, ja 2014.a. või hilisem Samsungi või JVC telekas.

Anna kindlasti märku kui aktiveerimisega hätta jääd, aitame! (tel 680 4040 või tasutatv@levira.ee)

Samsungi nutitelerid, alates 2014 aastast:

2014.a. Samsung: uuenda tarkvara ning ava “SmartHub”. Edasi vaata siit >>>.
2015.a. Samsung: uuenda tarkvara ning ava “SmartHub”. Edasi vaata siit >>>.

Video 2015. a Samsungi HbbTV aktiveerimisest:

LG nutitelerid, alates 2012. aastast:

hübriidTV-d näeb kõikide LG Smart TV teleritega, mis toodetud 2012. aastal või hiljem. Ühenda telekas antenni ja internetiga ning veendu, et teleril oleks uusim tarkvara. Seejärel vaata, kas “Valiku” all on HbbTV “Sees”. Uuemate LG-de puhul on teekonnaks “Kanalid > HbbTV”:

lg2

Sony nutitelerid, alates 2012. aastast:

Sony nutitelerid toetavad HbbTV-d alates 2012. aasta mudelitest, kuid tea, et näiteks Sony KDL-xxEXxxx seeria mudelitel HbbTV funktsiooni ei ole. Sisselülitamine menüü kaudu. Paraku ei ole Sony telerite puhul HbbTV teenuste aktiveerimine lihtne. Uuenda teleri tarkvara ning võta ette järgmine teekond: “Seaded > Digitaalsed seaded > Interaktiivse rakenduse häälestus“. Jah, kui viimatimainitud keeruline termin on “Sees”, siis hakkab hübriidTV Sinu teleris voogama!

Sony telerite ühendamine

Philipsi nutitelerid, alates 2012. aastast:

Philipsi nutitelerid toetavad HbbTV-d alates 2012. aasta mudelitest. HbbTV funktsiooni leiab, sõltuvalt mudelist, kas “TV Seaded > Üldised seaded” või “Seadistamine > Üldsätted” alt. Mõistagi uuenda paralleelselt sellega ka teleri tarkvara.

Philips1

philips2

Panasonicu nutitelerid, alates 2013. aastast:

Panasonic 2013 ja 2014 Smart Viera telerid toetavad HbbTV-d. Sisselülitamine menüü kaudu. Aktiveerimiseks vali “Menüü > Seadistused > Andmesideteenused” ning vali “Automaatselt aktiveeritud”.

Grundigi nutitelerid, alates 2013. aastast:

Alates 2013 ja uuemad Grundig mudelid toetavad HbbTV-d. Vanematel aastakäikudel ainult kallima otsa toodetel. Sisselülitatud tehaseseadetega.

JVC nutitelerid, alates 2015. aastast:

LT-32V-seeria teleritel on hübriidTV jaoks vajalik HbbTV funktsioon vaikimisi menüüs aktiveeritud. Vajadusel leiab funktsiooni “Süsteem > Seaded > Tinglik juurdepääs > Rohkem” valiku seest.

Teised teleritootjad ning HbbTV

Eespool nimetamata teleritootjate puhul saame tugineda tehase poolt antud andmetele, kuid meil puudub kogemus telerite reaalsest toimivusest. Kui Sul on kahtlus, kas Sinu teler toetab HbbTV-d, siis kindlasti tasub lugeda esmalt teleri kasutusjuhendit ja kui sellest pole abi, võid kirjutada tasutatv@levira.ee. Loodetavasti leiame koos vastuse ja lahenduse.

Kui tahad teada, kas Sinu praegune teler on võimeline hübriidTV-d näitama, kliki siia, täida andmed, ning võtame Sinuga ühendust ja anname vastuse.

Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
Kliki ja hakka meie sõbraks!