• Kas Sina võtad nutitelekast viimast? Uudne hübriidTV võib peituda ka sinu telekas!

  15. November 2016

  badge

  Mis on hübriidTV?

  hübriidTV põhineb uudsel HbbTV standardil, mis seob mugavaks tervikuks kaks erinevast allikast saabuvat signaali: üle õhu – antenni abil – saad kätte telekanalid; ja interneti kaudu jõuavad kohale lisakanalid, järelvaatamine ning muu. Kõik see on mugavalt teleka puldiga hallatav ja silmale lihtne ning loogiline.

  hübriidTV kasutaja…

  näeb viite Eesti vabalevikanalit (ETV, ETV2, ETV+, Tallinna TV ja France24) ning kaht lisakanalit (MyHits ja Alo-TV). Lisaks veel Looduskalendri kaamerad ning kõik Delfi TV otseülekanded ja videod. Samuti saad järelvaadata ERR-i, Kanal 2 ja TV3 eetris olnud saateid ning seriaale, kuulata ühtekokku 29 Eesti raadiojaama, lugeda online-uudiseid, jälgida nii tele- kui raadiokavasid ja ilmateadet.

  triple

  Kuidas sellest osa saada?

  Sul peab olema nutitelekas, toa- või katuseantenn ja internet. Kõigepealt ühenda antenn telekaga ning suuna see lähimale TasutaTV saatjale. Tee kanaliotsing – leiad TasutaTV ehk vabalevikanalid. Nüüd ühenda teleka külge ka internet – sõltuvalt telekast saab interneti anda kas kaabli kaudu või WiFi abil. Uuri seda vajadusel täpsemalt oma teleka juhendist. Ja viimane asi – selleks, et hübriidne sisu välja ilmuks, tuleb teleka menüüst üles otsida HbbTV funktsioon ning see aktiveerida. Seda, kuidas see erinevatel telekatel käib, loe alt.

  Kuidas hübriidTV välja näeb?

  hübriidTV tunned ära värvilisest start-nupust, mis kanalivahetuse järel hetkeks ekraanile tuleb. Vaata alt videost, millistest osadest nutikas hübriidTV koosneb. Vajuta värviklahve ja vaata siit alates telekat uutmoodi!

  Küsimuste korral kirjuta meile tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  Teadmiseks, et hübriidse võimekusega nutitelekaid müüakse pea kõikides Eesti elektroonikakauplustes. Meie koostööpartnerite igakuiseid pakkumisi näed siit.

  lgv
  2012. aasta ja uuemad LG nutitelekad toetavad hübriidTV-d. Ühekordselt tuleb teleka seadete alt leida mõiste “HbbTV” ning see aktiveerida.

  sav
  Samsungi puhul algab hübriidTV tugi tänase seisuga 2014. aasta nutitelekatest. Samsung on lahendanud asja rakenduse kaudu – ühekordselt tuleb SmartHubi kaudu üles otsida HbbTV rakendus, see alla laadida ning aktiveerida. Kuidas rakendus leida, näed siit.

  pv
  2012. aasta ja uuemad Philipsi nutitelekad toetavad hübriidTV-d. Reeglina leiab hübriidTV aktiveerimiseks vajaliku HbbTV funktsiooni üldseadete alt. Ühtlasi tasub enne või pärast aktiveerimist ka tarkvarauuendus teha.

  sov
  Ka Sony nutitelekad on hübriidTV võimelised alates 2012. aasta ja uuemate mudelite puhul (NB! väljaarvatud KDL-xxEXxxx seeria mudelid). hübriidTV vaatamiseks on tarvis menüüst leida “Digitaalsed seaded” ning aktiveerida selline mõiste nagu “Interaktiivse rakenduse häälestus”. Pärast toimingut ongi tegemist hübriidtelekaga.

  pav
  2013. aasta ja uuemad Panasonicu Smart Viera seeria telekad toetavad hübriidTV-d. Panasonicu puhul tuleb menüüst leida mõiste “Andmesideteenused” ning need aktiveerida.

  234
  2013. aasta ja uuemad Grundigi nutitelekad toetavad hübriidTV-d. Vanematel aastakäikudel ainult kallima otsa toodetel. Grundigu puhul on hübriidTV sisselülitatud juba tehaseseadetega.

  jvv
  2015. aasta ja uuemad JVC V-seeria nutitelekad toetavad hübriidTV-d. Vaikimisi sisselülitatud, kuid vajadusel saab aktiveerida süsteemi alt – sealt “Seaded” jne.

  Kui sa ei tea, mis aastakäigu telekaga on tegemist, kliki all pildile ja jäta meile teleka mudeli number, anname sulle teada. Mudeli numbri leiad teleka tagaküljelt või juhendist.

  kas782

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!