• 4K(UHD) kanali testimine ja Olümpiamängud vabalevis

  01. Juuli 2024

  Alates 1. juulist saab Eesti vabalevis vaadata UHD-kvaliteedis telekanalit Museum TV, mis viib vaatajad kunsti ja galeriide maailma. Museum TV-d näeb 4K UHD -formaati toetavate teleritega.

   „Eesti vabalevis algas uus ajastu, kuna täna öösel jõudis eetrisse kristallselget telepilti pakkuv telekanal. UHD on telemaailma üks kaasaegsemaid formaate ning Leviral on hea meel tehnoloogia arenguga kaasas käia ja esimesena Eestis pakkuda vaatajatele UHD-kogemust. Kuna UHD pakub enneolematult detailirikast telepilti, siis testimiseks valisime nimelt Museum TV, mille vahendusel jõuavad maailma kunsti tippteosed ja sündmused loomutruult nüüd elutuppa,“ ütles Levira tehnoloogia- ja IT direktor Kristo Kaasan.

  Kaasani sõnul on tegu vähemalt poolteist kuud kestva  testperioodiga ning vaatajad on teretulnud andma tagasisidet kasutajakogemuse kohta Levira veebilehel https://digilevi.ee/kasutajatugi/. Museum TV kava leiab siit: https://www.museumtv.art/en/tv-guide/.

  Alates 1. juulist on lisaks Museum TV-le vabalevis Duo Media Networks telekanalid Kanal 2, Duo 4, Duo 5 ja Kanal 7. Vabalevis on nüüd kokku 11 telekanalit – lisaks eelmistele veel ETV, ETV2, ETV+, Current Time (Настоящее Время), Ukraina24 ning France 24.

  Täpsemat info vabalevi kohta saab aadressilt https://digilevi.ee/ või kasutajatoelt telefonil 680 4040 (E-P kl 10-22).

  Leviala kaart