• ETV, Kanal 2 ja TV3 ekraanil on täna vaatamist nii palju, et ainus võimalus kõik ära vaadata, on järelvaadata :) Siit leiad TasutaTV päevasoovitused

  08. September 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  ke_v

  ETV, kell 20.05 – “Kahekõne”

  UUS HOOAEG! Mis toimub Keskerakonnas? Kas äsja paljastunud garantiikirjakõmu näol on tegemist katsega kangutada oma kohalt lahti Edgar Savisaar või on see kõik vaid vana poliitrebase järjekordne kaval käik? ”Kahekõne” seekordne külaline on Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid. Saatejuht Indrek Treufeldt.

  mi_v

  ETV 22.10 – “MI”

  UUS HOOAEG! Teater NO99 ja ERSO Shakespeare’i aineline ühislooming “Pööriöö uni” ja Birgitta Festivalil ettekantud Mozarti “Reekviem” kutsuvad uurima geniaalsust. Lisaks muusikale ja teatrile hargneb arutelu geeniuse kohast ajaloo pöördlaval.

  part_v

  ETV2, kell 20 – “Kontakt”

  “Isegi kui ma kõik kaotan…,” on Arvo Pärt oma töövihikusse kirjutanud. Nendesse noodivihikutesse on ta kõrvuti tööga üles märkinud oma mõtisklusi, kurvastusi, rõõme, leide, avastusi, muresid, üleelamisi – kõike seda, mida võib nimetada kunstniku siseeluks. Sääraseid vihikuid on paljude aastate jooksul kogunenud sadu. Filmis tõlgitseb Arvo Pärt koos Immo Mihkelsoniga neid märkmeid lahti. See on kütkestav ja huvitav tegevus. Igal leheküljel leidub mõni rõõmus või kurb ootamatus. Esineb midagi arusaamatut, kuid esineb ka õpetlikku. Igast üleskirjutusest saab ajend mõtisklusteks, meenutusteks, avastusteks. Filmi autor on Dorian Supin.

  top_v

  Kanal 2, kell 20.00 – “Eesti hittfilmide TOP25”

  Kas Eesti publik tõttab kinno vaatama pigem kodumaist komöödiat, ajaloolist suurfilmi või lustakat kogupereseiklust? “Eesti filmil on väga head ajad,” kommenteerib näitleja Evelin Võigemast tänases Kanal 2 erisaates „Eesti Hittfilmide TOP 25“. Tema arvamust kinnitavad ka vaatajanumbrid, mis edukaimate filmide puhul on kinodesse toonud üle 150 000 vaataja. Millised linateosed on aga kõige rohkem pannud inimesi pileteid ostma, seda tänane erisaade välja selgitabki. Kas edetabeli kõrgeimal astmel troonivad komöödiad nagu “Klassikokkutulek” ja “Seenelkäik”? Või ajaloolised suurlavastused “Nimed marmortahvlil” ja “1944”? Või ehk on hoopis koguperefilmid “Leiutajateküla Lotte” ja “Supilinna salaselts” need, mis esikümnesse jõuavad? Haaravat pingerida kommenteerivad saates Mait Malmsten, Evelin Võigemast, Jan Uuspõld, Märt Avandi, Priit Võigemast ja paljud teised.

  Tulemulle_840x247_b

  UUS! TV3, kell 20.00 – “Tule mulle naiseks”

  Iga romantiku salajane unistus on täiuslik pulm. Vahel aga otsustab peigmees juba varem üllatada oma tulevast kaasat millegi tõeliselt erakordsega. Uue romantilise saate keskmes on noormehed, kes soovivad oma armastatud pruute üllatada väga erilise abieluettepanekuga. Mitte midagi aimav pruut leiab end olukorras, kus teda tervitab peigmees, hulk sõpru ja telekaamerate ees rullub lahti üks tõeliselt imeline abieluettepanek.

  KMK_840x247_h

  UUS hooaeg! TV3, kell 20.30 – “Kättemaksukontor”

  Droonimõrvad 1. Neemeotsa poolsaarel on hakanud tundmatu päritoluga droon inimesi kimbutama. Kui drooni pealetükkivus ühel daamil lõplikult ära viskab, pöördub too Kättemaksukontori poole. Sellest saab alguse mõrvaseeria, kusjuures mõrvar tapab oma ohvreid drooni abil.

  Evelin_840x247_h

  UUS! TV3, kell 21.35 – “Evelin”

  Uues vestlussaates toob esmakordselt saatejuhi rollis üles astuv Evelin Ilves vaatajateni suured teemad ja suured inimsaatused. Mis meid rõõmustab või mis meid kurvastab? Mis meid terveks teeb või mis meid haigeks teeb? Milliseid valikuid me peame iga päev tegema? Miks me oleme õnnelikud või õnnetud? Kas me rõõmustame teisi ja iseennast? Kas me suudame luua maailma enda ümber paremaks või anname alla?

  Kui Su telekas on ühendatud internetiga, näed hübriidTV kaudu ka Delfi TV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!