• Kas Sul on kodus hübriidteler? Siit leiad nõksud, mille abil asi selgeks teha! Tea, et hübriidTV toob tuppa palju uut sisu: Delfi TV, tasuta järelvaatamise jne.

  29. Oktoober 2015

  tlr2

  hübriidTV on järjest enam pildile tulemas. Nüüd, mil lisaks Eesti põhikanalite tasuta järelvaatamisele saab suurelt ekraanilt ka Delfi TV otseülekandeid jm sisu nautida jne, oled ka Sina võib-olla küsiva pilguga oma telerit vaadanud ja mõelnud, kas see ikka on võimeline hübriidTV-d näitama või mitte.

  t12

  Vaata ülalolevat pilti ja võta arvesse, et hübriidTV tugi on üldse olemas teleritel alates 2012. aastast. Kõige esimesed hübriidTV-d näitavad telerid on LG, Philips ja Sony. Seejärel Panasonic ja Grundig; 2014a. mudelitest Samsung ja nüüdsel ajal on väga paljud Smart TV telerid HbbTV funktsiooniga. Kui oled endale uut telerit välja vaatamas, siis kindlasti soovitame sul hübriidteler hankida.

  Üsna lihtne ja kindel on nt Philipsi ja LG Smart TV teleritega, mille menüüst (seadete alt) leiate “HbbTV” ja saate selle aktiveerida. Panasonicul ja Samsungil on see sõnastatud kui “Andmesideteenused”. Teadke siis, et alles seejärel kui “HbbTV” või “Andmesideteenus” on aktiveeritud, lastakse hübriidne sisu ekraanile. Mõistagi peab teler ka internetiga ühendatud olema.

  Kui aga menüü tundub keerukas ja/või neid mõisteid ei õnnestu üles leida, on meie veebis olemas Digilevi sertifitseeritud seadmete nimekiri. Sinna otsingusse tuleb kirjutada oma teleri mudeli number ja vaadata, mis aastakäigu teleriga on tegemist. Olgu ette öeldud, et seal on vaid meie poolt sertifitseeritud mudelid, nii et see nimekiri ei pruugi Sind lõpuni aidata. Kuid vähemalt kõikide populaarsemate brändide mudelid on seal kenasti väljas. Seda, kuidas hübriidne funktsioon aktiveerida, näed ka siit lehelt. Vt lisaks interneti, antenni jm kohta ka siit.

  Tea siis, et kui ühendad sellise teleri tavalise toa- või katuseantenniga ning internetiga, saadki osa Eesti põhikanalitest (ETV, ETV2, ETV+, Kanal 2 ja France24) ning hübriidTV abil jõuab Sinuni tasuta Delfi TV, MyHits, Alo-TV,  Eesti Rahvusringhäälingu online-uudised, ilmateade, telekava, põhikanalite järelvaatamine ja 16 Eesti raadiot. Ühesõnaga – ohtralt kodu- ja välismaist SISU!