• ETV uus hooaeg algab 31. augustil ja esimeseks vaatajamagnetiks on “Saatejuhtide vahetus. Legendide eri.”

  24. August 2015

  ak1

  Head vabalevivaatajad! ETV tuli välja kahe toreda uudisega: esiteks, et uus hooaeg algab 31. augustil ja teiseks – ETV 61. hooaeg algab vürtsikalt! Juba septembri esimese nädala lõpus alustab varasemaltki väga populaarseks osutunud “Saatejuhtide vahetus. Legendide eri”. Jagame siin all ETV pressiteadet ja hoiame Sind kursis, millal miskit ekraanilt selles žanris näeb. Olgu öeldud et saatejuhtide vahetus toimub 5. septembrist kuni 11. septembrini.

  ETV stardib uue hooajaga väärikalt – eetris on „Saatejuhtide vahetus. Legendide eri“

  “ETV eetrisse tulevad need teletegijad, kes on enam kui poole sajandi vältel kujundanud Eesti telemaastikku ja keda teab iga eestlane. See on kummardus tegijatele, kes on ekraanilt end rahva südamesse ja teleajalukku murdnud.

  Nädala jooksul, 5.-11. septembrini, toimub ETV vahendusel taaskohtumine 16 armastatud saatejuhiga. „Nende hulgas on inimesi, keda pole ekraanil nähtud aastakümneid kui ka neid, kes täna ETV-s tegutsevad,“ selgitas meelelahutustoimetuse juht Mart Normet.

  Legendid on eetris kõikides ETV parimates saadetes – alates „Foorumist“, „Kahekõnest“ ja „Vabariigi kodanikest“, lõpetades „Terevisiooni“ ja „Ringvaatega“ – andes oma isiksusega nendele saadetele hoopis teistsuguse sisu.

  Teiste hulgas teevad comebacki legendaarne „Aktuaalse kaamera“ uudisteankur Marite Kallasma ja kunagi kultuurisaadete toimetusest oma televisioonitööd alustanud Karmel Eikner.

  Taasiseseisvunud Eesti algusaastatel toimus inimeste elus nii palju, et kultuuriteemad kippusid jääma teisejärguliseks. Kuna noore teletegija Karmel Eikneri süda kuulus just kultuurile, otsustas ta valdkonnale tähelepanu tõmmata ainult talle omasel moel – uhkete ja põnevate soengutega. “Kas ka sel korral olen eetris mõne pöörase soenguga või mitte, näete 10. septembril!“ sõnas Karmel Eikner.

  „Saatejuhtide vahetus. Legendide eri“ alustab 5. septembril “Maahommikuga” ja lõpetab 11. septembril spordiuudistega. Saatejuhtide vahetuses osalevaid legende ja nende juhitavaid saateid hakkab ETV avalikustama tänasest oma Facebooki lehel või ETV kodulehel.”

  Möödunud:
  Vahur Kernsa ja Maire Aunaste – Ringvaade, 8.09 kl 19.00
  Raul Rebane – Vabariigi kodanikud, 08.09 kl 20.05
  Marite Kallasma ja Aarne Rannamäe – Aktuaalne Kaamera, 8.09 kl 21
  Ilmar Raag – Foorum, 9.09 kl 21.40
  Hagi Šein – Kahekõne, 10.09 kl 20.05

  Tulevased:
  Karmel Eikner – MI, 10.09 kl 22.10
  Are Eller – Sport, 11.09 kl 21.30

  eikner

  raag

  saks

  hagi

  aarne

  mati

  vapper

  eller

  rebane

  maire

  Tea siis, et TasutaTV kaudu näed kõiki Eesti vabalevikanaleid, sealhulgas mõistagi ETV-d, täiesti tasuta. Tarvis on vaid antenni ja telerit. Ning kui soovid ETV-d tasuta järelvaadata, tuleb hübriidteler internetiga ühendada ja puldi punast nuppu vajutada!
  Kliki ja hakka meie sõbraks!