• ETV uus hooaeg: täna õhtul on eetris 2. osa seeriast “Maa, armastan Sind!”. Esimest osa saad mugavalt järelvaadata ka hübriidTV-kaudu

  17. September 2015

  maa

  Alates 10. septembrist on viiel järjestikusel neljapäeval kell 20.35 ETV eetris humoorikas sketšisari “Maa, armastan Sind!”. Tegemist on valikuga keskkonnateemalistest lavastatud lühilugudest, mida alates sellest sügisest saavad õpetajad loodusteaduse tundides lisamaterjalina kasutada. Keskkonnahariduse portaali kaudu on lühilood ning nende juurde käivad kordamisküsimused ja arutlusteemad kõigile soovijatele vabalt kasutada.

  Klippe on kokku poolsada ning need jagunevad üheksa peateema alla: “Ökoloogilised põhiprotsessid”, “Ilm ja kliima”, “Eesti looduse arengulugu”, “Elurikkus ja looduskaitse Eestis”, “Eesti loodusvarad ja nende kasutamine”, “Tarbimine”, “Keskkonnaprobleemid”, “Säästev areng ühiskonnas”, “Universumi ja elu evolutsioon”. Klipid on varustatud venekeelsete subtiitritega.

  Tea, et “Maa, armastan Sind!” on hübriidTV-s tasuta järelvaadatav:

  1. Vali telerist ETV ja vajuta puldi punasele nupule ja menüüst “ERR JÄRELVAATAMINE”.
  2. Nüüd näed kõiki ETV järelvaadatavaid saateid. Vali ülalt “MEELELAHUTUS” ja seejärel alt saade.

  v1
  v2

  PS. Neile, kes hübriidTV-st veel ei tea: hübriidTV-d näed siis, kui ühendad õige teleri tavalise toa- või katuseantenniga, ühendad teleri internetti, skaneerid kanalid ja vajutad puldi punasele nupule.

  Vaata lähemalt siit.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!