• ETV ja ETV2 subtiitrid on nüüd valitavad ja need tuleb teleris aktiveerida. Probleemide korral küsi nõu meie kasutajatoelt tel 680 4040!

  16. September 2015

  432

  Täna öösel toimus ümberlülitus ERR-i poolt väljastatavale uuele sisendsignaalile, millega seoses muutus ka ETV ja ETV2 subtiitrite edastamine. Nüüd on televaatajal võimalik subtiitreid sisse ja välja lülitada ning valida kas eesti- või venekeelsete subtiitrite vahel. Olemas on ka vaegkuuljatele mõeldud subtiitrid.

  Et tänasest ETV või ETV2 saadete all subtiitreid näha (juhul kui vaatate telerit tava-antenniga), tuleb subtiitrid teleri või digiboksi menüüst aktiveerida. Tihtilugu on subtiitrite nupp puldil olemas, kuid mitte alati (“Subtitle” või lühendatult “Sub” vms). Meile teadaolevalt võib esineda probleeme mõningate digiboksidega (nt Arteci digiboksil töötavad subtiitrid tarkvaraversiooniga 1.4.0; varasema tarkvara puhul subtiitrid ei toimi). Välistada ei saa, et subtiitrite kuvamisega võib hätta jääda veel mõni digiboks.

  Info ja küsimuste korral helistage palun meie kasutajatoele tel 680 4040 või kirjutage tasutatv@levira.ee. Lisainfot saate ka meie veebist ja sama info on väljas ka TasutaTV infokanalil, teleri 6. kanalil.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!