• Hea vabalevivaataja, siit leiad meie saatesoovitused tänaseks! Tea, et Kanal 2 ekraanil algab kaks uut saatesarja

  15. September 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  mar_v

  ETV, kell 20.05 – “Kahekõne: Maris Lauri”

  Ootamatud vangerdused valituses on toonud haridusvaldkonna eest vastutavaks uue näo – endise rahandusministri ning majandusanalüütiku Maris Lauri. Kuidas kulgeb finantseksperdil tarkuse tagaajamise eest seismine, uurime koos värske ministriga ”Kahekõnes”. ETV-s neljapäeval kell 20.05. Saatejuht Indrek Treufeldt.

  kapit_v

  ETV2, kell 21.40 – “Kapital”

  Kaval kaupmees oskab tarbijaid mõjutada nii, et nad pistavad poes korvi ka seda, mida neil tegelikult vaja pole. Aga on muidugi ka sellist kaupa, mille tarbimist proovitakse piirata.

  mi_v

  ETV 22.10 – “MI”

  Paide on helilooja Arvo Pärdi sünnilinn. Milliseid mälupilte heliloojast ja muusikast kätkeb endas tänane Paide? Koguneme värskelt valmivas muusikaaias, mis on rajatud täpselt helilooja sünnikohale.

  part_v

  ETV, kell 22.35 – “Arvo Pärt inglite linnas”

  Kui maailma ühes uhkeimas kontserdisaalis Inglite linnas Los Angelesis toimub maailma ühe parima dirigendi Gustavo Dudameli eestvõttel festival, kus maailma enimmängitud helilooja Mozarti kõrval kõlab eesti helilooja Arvo Pärdi muusika, siis ilmselt sündmuse olulisust palju rohkem rõhutama ei pea. Tähelepanuväärne on aga ka see, et Pärdi ja Mozarti muusikat kutsuti Ameerikasse laulma Eesti Filharmoonia Kammerkoor. Kes mais Los Angelesi reisi pikaks põlgas, saab nüüd näha, millise vastuvõtu osaliseks said Arvo Pärdi kümme teost, mis kanti ette kümne päeva jooksul Walt Disney kontserdimajas festivalil ”Mozart ja Pärt”. Režissöör Ülle Õun, montaažirežissöör Rasmsus Lill, operaator Meelis Kadastik, helirežissöör Rein Fuks, toimetaja ja produtsent Ruth Alaküla.

  meaas_v

  UUS! Kanal 2, kell 20 – “Meie aasta Austraalias”

  Tuuli Roosma perekonna seiklused Siberis ja Hiinas võlusid sadu tuhandeid televaatajaid. Nüüd on aeg uuteks vallutusteks – seekord avastavad Tuuli, Arbo ja nende kaksikutest pojad Kristjan ja Andres eksootilist Austraaliat. Humoorikas, soe ja sõbralik sari toob ekraanile nende rännud ja avastused maakera kuklapoolelt.

  kohe_v

  UUS! Kanal 2, kell 20.30 – “Kohe näha, et vanad sõbrad”

  Lustlikus saatesarjas kohtuvad kaks sõpradepaari – avasaates teevad otsa lahti elupõlised semud Kristjan Jõekalda ja Jaagup Kreem ning Tiit Sukk ja Taavi Teplenkov. Sõpru vajame me kõik, aga kuulsate inimeste puhul on tõelisel sõprusel veel üks suur lisaväärtus. Nimelt võimalus olla päriselt aus, sest sõber ei ole sinuga mitte ainult rambivalguses ja tähesäras, vaid ka avalikkuse eest varjatud keerulistel ja valusatel hetkedel. Saadet juhib Kärt Anvelt.

  Tulemulle_840x247_b

  TV3, kell 20 – “Tule mulle naiseks”

  Mihkel ja Anna on koos olnud juba üle kuue aasta. Noorte suhe sai alguse üsna koomilisel kuid samas romantilisel moel. Just seetõttu otsustas Mihkel, et kihlumine ei saa piirduda pelgalt romantilise põlvelelaskumisega. Saatemeeskonnaga kihlumist ette valmistades selgusid aga üllatavad asjaolud…

  KMK_840x247_h

  TV3, kell 20.30 – “Kättemaksukontor”

  Droonimõrvad 2. Droonirünnakud naistele jätkuvad ja Freya mõistab, et kahtlusaluste ring ei saa olla suur, kuna lennuvahendi tegevusraadius on ainult paar kilomeetrit. Et sarimõrvarit tabada, otsustab Freya korraldada kavala lõksu, kusjuures Luna peab söödaks kehastuma.

  Evelin_840x247_h

  TV3, kell 21.35 – “Evelin”

  Täna räägime lahutusest! Evelin Ilves arutleb oma esimese abielu purunemist eksabikaasa Karli Lambotiga. Miks mõni lahutus osutub kergeks ja mõni teine piinavalt valusaks õudusunenäoks? Evelin tunnistab, et tema viimane lahutus oli just selline.

  Kui Su telekas on ühendatud internetiga, näed hübriidTV kaudu ka Delfi TV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!