• Hea vabalevivaataja – siit leiad meie saatesoovitused tänaseks! Tea, et kõiki saateid saad hübriidTV kaudu ka tasuta järelvaadata

  26. Juuli 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  est_v

  ETV 20.30 – “Eesti mäng”

  Nädala esimesest mängust sai edasi Grete Paia, kes jätkab neljapäevases mängus. Täna on vastamisi Kuressaare linnapea Madis Kallas, hommikuprogrammi saatejuht Liisu Lass ja lennukikapten Toomas Anijärv. Saatejuht Gaute Kivistik. Režissöör Maire Radsin. Vaata TÄNA KELL 20.30!

  kodu2_c

  ETV, kell 21.30 – “Koduigatsus”

  Sarah tutvub juudi perega, kellega jagada oma mälestusi ja täita juudi usukombeid. Elizabeth päästab Jacki, kes süüdistab end oma sõbra surmas. Olivia taipab viimaks tõde Jamesi kohta.

  kirja_v

  ETV, kell 20.00 – “Kirjanduse aeg: HeadRead”

  Kirjandusfestival HeadRead tõi sel korral Eestisse Inglismaal elava Vene emigrantide peres sündinud ajakirjaniku ja teleprodutsendi Peter Pomerantsevi.
  Tema autobiograafiline sissevaade “Tõde ei ole olemas ja kõik on võimalik: Seiklused tänapäeva Venemaal” (Tänapäev, 2015, tlk Heija-Liis Ristikivi) kirjeldab autori kogemusi Venemaa ajakirjanduses ja teles, kus ta töötas peaaegu kümme aastat. Tänu võimalusele kogeda Putini Venemaa meediamasinat seestpoolt hakkas autor nägema Venemaa turbulentset ja rahutu lähiajalooga ühiskonda kui hiiglaslikku maskeraadi, kus eilne absurd on tänane tõsiasi. Sellest ja paljust muust Venemaa praeguse vaimse seisuga seotust räägib Pomerantsev Eesti Vabariigi presidendi Toomas Hendrik Ilvesega.

  rmeh_v

  ETV 2, kell 22 – “Rahamehed”

  Filmi autor Rachel Boyton on uurinud kuus aastat täitmatu uudishimuga nafta, raha ja inimeste vahelisi suhteid Lääne-Aafrikas. Selle tulemusena valmis poeetilise käsitlusega eepiline põnevik võitlusest maailma kõige hinnalisema loodusvara ümber, korporatsioonide ja valitsuste keerulistest suhetest, rahajahi mõjust ühiskonnale, korruptsioonist ning ahnusest ja lõpuks ka inimloomusest.

  koogis_ramseyga_782

  TV3, kell 17.55 – “Köögis Gordon Ramsayga”

  Võistlustules on kaks Itaalia restorani. Gordonile tuleb kööki külla Katie Price.

  Suvesangarid_782

  TV3, kell 21.30 – “Suvesangarid”

  Suvesangarid Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja lõbus retk suviselt kaunil Eestimaal. Nagu ikka, kohtutakse teel huvitavate inimeste, põnevate lugude ja pööraste eksperimentidega.

  soovid

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!