• Head vabalevivaatajad: kogu info eesootavast TV3 võrgumuudatusest leiad oma teleripuldi 6. nupu alt, TasutaTV infokanalilt

  05. August 2015

  6banner1-1000x294

  Nii ongi – kõik, keda puudutab järgmisel nädalal – ööl vastu 12. augustit toimuv TV3 võrgumuudatus – näevad sellekohast infot otse oma teleri 6. kanalilt – seal asub TasutaTV infokanal, mis toob igaühele otse koju kätte kõik olulisemad vabaleviteemad ja vaatajat kursis ka kõikide teiste TasutaTV teemadega, sealhulgas hübriidTV-ga.

  Ole hea, levita sõna ja anna oma sõpradele või sugulastele teada, et kogu info eesootavast võrgumuudatusest leiab iga vabalevivaataja (sh ka ZuumTV klient) otse oma teleri 6. kanalilt!

  Siia otsa ei väsi me aga kordamast, et seda, kas Sina näed TV3 ka pärast 11. augustit, saab testida juba täna: taasta teleri algseaded, uuenda kanalid ning liigu programminimekirja lõppu – kui seal on TESTKANAL, siis tea, et näed TV3 ka pärast võrgumuudatust. Kuigi tea, et kanalid pead uuendama ka pärast reaalset võrgumuudatust. Siis on kõik korras ja ühelpool!

  Lähemalt vaata erilehelt:

  tasutatv.ee/TV3LEVIALA

  Kliki ja hakka meie sõbraks!