• Nipp: jaga telerile telefonist netti – ka nii näed ju väga mõnusalt hübriidTV-d

  04. August 2015

  tell

  Kui eelmisel nädalal kirjutasime sellest, et hübriidTV-d näevad ka kõik need, kes vaatavad telerit kaabeloperaatorite kaudu (loe sellest siit), siis tänane teema on internetiühendusest. Ja nimelt: Sinu hübriidteler ei pea hübriidTV vaatamiseks sugugi mitte ainult kaabli või koduse WIFI-võrguga olema ühendatud – piisab ju täiesti tavalisest nn mobiilsest andmesidest, et oma soovitud saade tasuta ning kergel moel järelvaadata. Leiad selle oma nutitelefonist, märksõnadeks on network/mobile hotspot.

  Muide, oleme kuulnud, et sellega on teinekord külas olles sõpru ja sugulasi rabatud: enda taskus olev telefon hotspotiks määratud ning teleri wifi sisselülitatud ja teleri omanikulegi näidatud, mis teleril ta omanikule on varuks! 🙂

  Tea siis, et suurem osa alates 2012.a ja hiljem toodetud nutitelereist on hübriidivõimelised ja selleks, et hübriidTV käima saada, tuleb teleri külge ühendada tavaline antenn, skaneerida kanalid ja ühendada teler internetiga. Kui sul hübriidtelerit ei ole, vaata siia – Eesti elektroonikakaupluste valik on suur.

  tee

  Kliki ja hakka meie sõbraks!