• Tänast legendide mängu Tallinna Kalevi ja Kaunase Žalgirise vahel näed hübriidTV kaudu mõistagi otse telekast. Üle Eesti ja tasuta!

  01. Juuni 2016

  krr

  Tähistamaks 25 aasta möödumist Tallinna Kalevi võidust NSV Liidu korvpalli meistrivõistlustel toimub täna, 2. juunil, Saku Suurhallis suurejooneline spordishow, kus vastamisi lähevad Tallinna Kalevi ja Kaunas Žalgirise legendaarsed mängijad. Üritusele on oodatud kõik väiksemad ja suuremad korvpallisõbrad. Info ürituse kohta leiad siit.

  Kõik need, kel on kodus uuem nutitelekas ning kes ühendavad selle antenni ja internetiga, saavad hübriidTV vahendusel legendide mängust osa otse teleka kaudu. Kui tahad teada, kas Sinu telekas näitab hübriidTV-d, kliki siia ja saada meile oma teleka andmed. Anname kiiresti teada, kas saad hübriidTV-le ligi!

  do

  Kuidas Delfi TV-d otse telerist näha? Sul peab olema 2012.a. või hilisem nutiteler, internet ning tavaline toa- või katuseantenn. Kui ühendad teleri interneti ja antenniga (veendu et see on HbbTV funktsiooniga teler), saadki asjast osa. Vaata lähemalt siit >>


  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!