• Delfi TV live’id ja järelvaatamine on osa hübriidTV-st ja kõike seda on võimalik näha otse suurelt teleri ekraanilt HD kvaliteedis. Tarvis on SmartTV telerit, antenni ja netti.

  28. Oktoober 2015

  gf

  Delfi TV on hübriidTV lisakanalite all väljas nii otseülekannete kui mahuka järelvaatamisarhiiviga – HD kvaliteedis! Pole kahtlustki, et Delfi TV videotoodang avardab iga hübriidTV sõbra valikuid ning pakub palju kaasaelamisrõõmu kogu perele.

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Kui ühendad sellise teleri tavalise toa- või katuseantenniga ning internetiga, jõuabki telerisse hübriidne sisu ning Delfi TV on Sinu päralt. Lisaks ka palju muud nagu ilmateade, telekava jne.

  kolmik

  t12

  Delfi TV leiad hübriidTV-s kahest kohast: LISAKANALITE alt leiad Delfi TV otseülekanded ja saatekava. See on koht, kuhu tasub ikka ja jälle tulla, et vaadata, mis on kavas täna, homme või sellel nädalal. Korvpallist rallideni, konverentsidest kontserdite ning erinevate pressiüritusteni. Kõik on nüüd ühes kohas, mugavalt ja ülevaatlikult. Ja veelkord – heas HD-kvaliteedis!

  Kõik see, mis Delfi TV otse-eetris on olnud aga lisaks ka kõik muud Delfi TV videod on kättesaadavad hübriidTV JÄRELVAATAMISE alt. Sealt leiad žanrivaliku ja erinevad lühivideod nii meilt kui maailmast, samuti täispikkuses live’id ja palju muud!

  Siit näed meie väljatoodud soovitusi telerile, internetile ja antennile, et hübriidTV-st osa saada. Registreeru TasutaTV kasutajaks – nii saad interneti hübriidTV vaatamiseks Tele2 käest eriti hea hinnaga. Tea samas, et sobivad ka kõik muud ühendused (min kiirus 2Mbit/sek) ja võid telefonist telerile netti jagada jne. Kui Sul tekkis küsimus, kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040 ja aitame Sind!

  Nii leiad hübriidTV-st Delfi TV:

  2k

  Kliki ja hakka meie sõbraks!