• TV3 uus hooaeg: täna kl 20 algab “Minu imeline muutumine”

  28. Oktoober 2015

  MIM_HBB_840x247

  Tuhatkond eestlast, kes tundsid, et nende välimus valmistab neile iga päev piina, kandideerisid TV3 muutumissaatesse ja saatesarja jooksul näeme, kuidas uue välimuse abil leitud uus enesekindlus muudab osalejate jaoks kogu nende elu.

  Naisest, kes ei julgenud oma välimuse pärast end ka pimedas lahti riietada, saab saate lõpuks tõeline kaunitar. Noormees, kes häbenes oma neidu katkiste hammaste pärast suudelda, viib saate poolt kingitud uue naeratusega oma armsama altari ette. Naine, keda isegi tema oma mees koledaks nimetas, saab uuest välimusest nii palju enesekindlust, et lahutab ebaõnnestunud abielu. Naine, kes on terve elu pidanud leppima sellega, et teda peetakse habetunud meheks, tunneb end saate lõputseremoonial esmakordselt tõelise naisena…

  Nendes dramaatilistes muutumiste lugudes on nii eneseületamist kui võidujoovastust. Inimesed, kes unistavad uuest välimusest, teevad läbi radikaalsed operatsioonid, saavad endale uued ninad ja uued rinnad, neile tehakse maovähendusoperatsioon ja rasvaimu, nad saavad endale uue naeratuse, nägemise ja tunduvalt noorema välimuse.  Ja koos uue välimusega uue võimaluse elada oma elu nii, nagu nad alati on soovinud.

  „Minu imeline muutumine“ on TV3 eetris kolmapäeviti kell 20. Saatejuht on Eve Kallaste.

  riba

  Tea, et täna algavat sarja saad hiljem ka tasuta järelvaadata hübriidTV kaudu:

  1. Vali telerist TV3, vajuta puldi punasele nupule ja vali menüüst “TV3 JÄRELVAATAMINE”.
  2. Nüüd näed kõiki TV3 järelvaadatavaid saateid. Vali ülalt “SAATED” ja seejärel alt “Minu imeline muutumine”.

  PS. Neile, kes hübriidTV-st veel ei tea: hübriidTV-d näed siis, kui ühendad õige teleri tavalise toa- või katuseantenniga, ühendad teleri internetti, skaneerid kanalid ja vajutad puldi punasele nupule. Vaata siit.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!