• Juunis vaadati vabalevikanaleid 61% üldvaatamisajast. Vaadatavaim oli Kanal 2, järgnevad ETV ja TV3

  13. Juuli 2015

  emorjuuni

  TNS Emor  avaldas äsja Eesti teleauditooriumi juunikuu tulemused: Eesti elanikud vaatasid juunis televiisorit keskmiselt 3 tundi ja 14 minutit päevas. Eestlased veetsid telerite ees 3 tundi ja 8 minutit ning mitte-eestlased 3 tundi ja 29 minutit päevas. Eestlastel jagunes telekanali jälgimiseks kulunud aeg esmajoones Kanal 2 (21.4%), ETV (19.4%) ja TV3 (16.3%) vahel ning mitte-eestlastel PBK (16.5%), NTV Mir’i (15.8%) ja RTR Planeta (12.9%) vahel.

  Juuni enimvaadatavaks osutus Kanal 2: lausa 11 saadet TOP20-st kuulusid Kanal 2-le (TOP1 “Pilvede all”, TOP3 dokfilm “Pagulased Eestis: Heategu või hukatus” jne).

  Märgi pani kenasti maha ka ETV – Vahur Kersna “Jaak Joala tähtkuju” oli üldarvestuselt teisel kohal. Järgnevad “Eesti mäng” (TOP4) ja “Aktuaalne kaamera” (TOP5).

  TV3 leiame juunikuu vaadatuimate saadete tabelist kahel korral: 9. koht “Selgeltnägijate tuleproov/15” ja 14. kohalt “Eesti meelelahutusauhinnad 2015”. Kõik ülejäänud positsioonid TOP20-s on Kanal 2 ja ETV päralt.

  Kokkuvõtteks: 57.1% päevasest vaatamisajast kulub eestlastel meie suurimatele tasuta kanalitele (ETV, Kanal2 ja TV3). Kui siia lisada veel ETV2 2.8% ja TallinnaTV 1.1%, on üldtulemuseks 61%. Arvestades, et telehooaeg on lõppenud ja valdavalt olid ekraanil kordussaated, on see kahtlemata tubli tulemus!

  Ja ikka teadmiseks, et just TasutaTV kaudu näeb neidsamu vabalevikanaleid täiesti tasuta – piisab antennist ja teleri või digiboksi kanalite skaneerimisest! Mingit lepingut ei ole, kuutasu ei tule. Tasuta on ka nende kanalite saadete järelvaatamine, juhul kui ühendate interneti teleriga, vaata lähemalt siit.

  Milliseks kujunes edetabel programmide siseselt, vaata Emori lehelt, kliki >>>
  Kliki ja hakka meie sõbraks!