• Ka sel sügisel saab “ENSV” värskeid seeriaid hübriidTV kaudu mõnusalt järelvaadata!

  30. Oktoober 2015

  ensv_1

  Komöödiaseriaali “ENSV” üheksanda hooaja tegevus toimub 1987. aasta kevadest 1988. aasta suve lõpuni. Käes on murrangulised ajad – fosforiidisõda käib täiel tuuril ja peagi on ka keelatud trikoloor avalikult lehvimas. Vabadusvõitlejad tõstetakse au sisse ning eraettevõtlus ajab üha uusi võrseid. Ajalugu sünnib meie kõigi silme all.

  Sama tormilised, kui on muudatused ühiskondlik-poliitilisel maastikul, on ka arengud meie tegelaste töö- ja eraelus. Aga seda kõike näete juba ETV ekraanilt, igal neljapäeval kl 20.30!

  Stsenaristid Villu Kangur ja Gert Kiiler, lavastajad Ain Mäeots ja Tiit Sukk, režissöör Marko Piirsoo, operaatorid Meelis Mikker ja Mait Mäekivi, valgustaja Kristian Künk, helirežissöör Toomas Vimb, assistendid Tarmo Lehari ja Henry Killandi, kunstnik Helen Ehandi, kunstniku assistent Aliis Tops, grimm Beauty Baltic, tegevprodutsent Kairit Nieländer, tunnusmuusika Aivar Vassiljev ning lõpumuusika ansambel Regatt. ERR-i poolne produtsent Age Kraus, produtsendid Tarmo Kiviväli ja Maarek Toompere (Thors Films).

  Tea, et “ENSV” on hübriidTV-s kenasti järelvaadatav:

  1. Vali telerist ETV ja vajuta puldi punasele nupule ja menüüst “ERR JÄRELVAATAMINE”.
  2. Nüüd näed kõiki ETV järelvaadatavaid saateid. Vali ülalt “MEELELAHUTUS” ja seejärel alt saade.
  3. Sealt näed kõiki viimaseid “ENSV” eetrisolnud seriaale.

  yll
  all
  PS. Neile, kes hübriidTV-st veel ei tea: hübriidTV-d näed siis, kui ühendad õige teleri tavalise toa- või katuseantenniga, ühendad teleri internetti, skaneerid kanalid ja vajutad puldi punasele nupule.

  Vaata lähemalt siit.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!