• Kanal 2 hooaeg: “Laula mu laulu” alustab juba täna õhtul kl 20 ja kõik eetrisolnud osad on järelvaadatavad ka hübriidTV-s!

  08. Oktoober 2015

  k4

  Üks väga paljude eesti televaatajate lemmiksaade on alates tänasest igal neljapäeval kl 20:00 Kanal 2 eetris: just täna kl 20 on ekraan taas “Laula mu laulu” päralt! Juba neljandat hooaega järjest kolivad seitse armastatud ja kuulsat eesti lauljat nädalaks ajaks ühe katuse alla – eemale linnakärast ja argi-askeldustest. Lauljad esindavad väga erinevaid muusikažanre, rokist estraadini ja popist folgini, nende seas on nii nooremaid ja eakamaid. Nad kõik on oma ala tipus ja nende hitte oskab iga eestlane unepealt kaasa laulda.

  “Laula mu laulu” neljandas hooajas osalevad Ivo Linna, Karl-Erik Taukar, Villu Tamme, Cool D, Liisi Koikson, Liis Lemsalu ning Laura Remmel.

  Tea, et saadet saab pärast eetrisolemist täiesti tasuta järelvaadata hübriidTV kaudu:

  1. Vali telerist Kanal 2 ja vajuta puldi punasele nupule ja menüüst “Kanal 2 JÄRELVAATAMINE”.
  2. Näed kõiki Kanal 2 järelvaadatavaid saateid. Vali ülalt “Populaarsemad” ja seejärel alt “Laula mu laulu”.
  3. Vali saade, mida vaadata ja vajuta OK. Ongi kõik – head vaatamist!

  PS. Neile, kes hübriidTV-st veel ei tea: hübriidTV-d näed siis, kui ühendad õige teleri tavalise toa- või katuseantenniga, ühendad teleri internetti, skaneerid kanalid ja vajutad puldi punasele nupule. Vaata lähemalt siit.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!