• hübriidTV avamenüüs on nüüd oma loogilisel kohal ka otselink TELEKAVALE!

  07. Oktoober 2015

  k2

  Mõni väga lihtne ja vaat et elementaarne detail on teinekord suurte asjade keskel tähelepanuta jäänud: nimelt ei olnud seniajani võimalik hübriidTV avamenüüst leida otselinki telekavale. Kuid tänasest alates on see võimalus olemas nii ERRi kanalite (ETV, ETV, ETV+) kui ka Kanal 2 ja TV3 puhul. Kui puldi punast klahvi vajutate, näete seda nii nagu all ekraanivaatel näha.

  Ühtlasi teadmiseks, et tänasest kuni homse õhtuni ei ole ETV HD testkanalil hübriidTV signaali, ehk et selle kanali peal hetkel hübriidTV ei tööta. Kuid teiste kanalite kaudu pääsete kenasti ligi, rääkimata teleri 6. kanalist, mis Sind automaatselt hübriidTV avalehele viib.

  kava

  Mis on hübriidTV? Näed seda, kui ühendad hübriidteleri tavalise toa- või katuseantenniga ja otsid teleris üles kanalid. Seejärel lisad telerile interneti (kas kaabliga või näiteks jagada telefonist) ja vajadusel aktiveerid menüüs HbbTV funktsiooni. Seejärel saad osa tasuta hübriidTV-st, ning sul on võimalik Eesti põhikanaleid järelvaadata, lisakanaleid ja uudiseid näha ning 16 Eesti raadiojaama kuulata. Tulekul on veel muudki, nii et püsi lainel!
  Kliki ja hakka meie sõbraks!