• Värsked vaatajanumbrid Emorilt: ETV+ avanädal osutus menukaks, vaatajaid kokku ca 300tuh, vaadatuim saade oli “Sinu õhtu”

  07. Oktoober 2015

  sss
  Foto: Siim Lõvi / ERR

  Jagame Eesti Rahvusringhäälingu uudist seoses ETV+ esimese nädala vaatajanumbritega:

  TNS Emori andmetel vaatas esimese eetrinädala jooksul ETV+ kanalit vähemalt ühe minuti jooksul 294 000 inimest vanuses 4 ja enam eluaastat.

  Eestlasi oli vaatajate hulgas 217 000 (25.7 protsenti sihtrühmast) ning mitte-eestlasi 77 tuhat (20.7 protsenti sihtrühmast). Internetilehekülgede külastusstatistika mõõtmissüsteemi TNS Metrixi andmetel oli ETV+ kodulehel 40. nädalal üle 31 tuhande külastaja.

  “ETV+ ei ole reitinguprojekt, vaid pikaajaline missioon, mis muudab Eesti tugevamaks ja tervemaks ning elu siin paremaks. Seetõttu tuleb esialgu jätta tagaplaanile emotsionaalsed arutelud vaatajanumbrite üle. Tähtis on hoopis muu, see, et ETV+ on algatus, millest juba kirjutavad kogu maailma väljaanded ja räägivad kõik Euroopa diplomaadid. See ei ole seiklus ega avantüür – see on väga tugev sõnum ja hea tahte akt, mis muudab tugevamaks kogu Eesti Rahvusringhäälingu,” ütles ERRi juhatuse liige Ainar Ruussaar.

  Kõige enam vaatajaid kogunud saateks kujunes ETV+ esimesel eetrinädalal argipäeva õhtuti eetris olev “Sinu õhtu”.

  Allikas: ERR.ee

  ETV+ on vabalevis ja tasuta kättesaadav – piisab antennist:

  Teadmiseks kõikidele vabalevivaajatele, et ETV+ on olemas ka teie jaoks ning kanali signaal kantakse üle Multipleks 6 võrgus ühtekokku 14 saatja kaudu. Selleks, et ETV+ näha, tuleb teha teleris või digiboksis kanalite uuendus (märksõnadeks on automaathäälestus, kanalite installeerimine vms) ning korrektsete seadmete puhul asub ETV+ pärast seda teleri 7. positsioonil. Multipleks 6 leviala ei ole päris üle-Eestiline, kuid kanalit näevad kõik need, kes täna ka TV3 ja France24 näevad. Vaata ETV+ saatekava siit. Vajadusel saab ka ETV+ vaatajad subtiitrid aktiveerida.

  ETV+ (MUX6) saatjad ning sageduskanalid:

  etv0Kliki ja hakka meie sõbraks!