• Lase loodus tuppa: hübriidTV-ga saad nüüd nautida otsepilti loodusest!

  29. Mai 2015

  sot

  Jälle on meil põhjust teile üks tore ja teistmoodi uudis läkitada: koostöös Looduskalendriga saad nüüd hübriidTV kaudu nautida otsepilti loodusest! Jälgida, kuidas kasvavad viud, millega toimetab kalakotkas ja missugune näeb välja ühe linnupere igapäevane elu-olu. Taustaks vahetud hääled, metsakohin ja puhas loodus.

  Soovitame Sul kohemaid see tore ja vahetu kogemus kätte saada ning vaadata, kui lahe paistab otsepilt metsast suurelt teleriekraanilt! Mõjub teraapiliselt, mõnusalt, sobib hästi taustaks, on tore vaadata nii pere noorimatel kui vanimatel. Edendab austust looduse vastu ja on lihtsalt silmaringi avardav. Igal juhul väärt ettevõtmine Looduskalender.ee poolt ja meie oleme tänulikud, et seda väärt ettevõtmist vahendada saame.

  kuidas

  Kuidas looduskalendri hübriidTV-st leiab?
  Mine hübriidTV avalehele ja vali alt menüüst LISAKANALID (1). Selle all kliki LOODUSKAAMERAD (2) ja sinu ees ongi looduskalendri avaleht. Siit alates saad puldiga liikuda ja erinevaid videoid käima panna. Kindlasti vajuta siis ka rohelisele nupule, et pilt üle kogu ekraani avaneks. Vahel võib edastus pisut katkuda, öösiti on videote striim suletud ja pildi ning edastuse kvaliteeti mõjutab otseselt ka ilm.

  v22Kliki ja hakka meie sõbraks!