• Laupäeva õhtul Kanal 2-s: ekraanile jõuab stiilne Briti detektiivisari “Grantchester”

  02. Juuni 2017

  Laupäeval kell 23:30 stardib Kanal 2 peal uus Briti krimipõnevik “Grantchester”, mis toob ekraanile vastuolulise detektiivide tandemi noore hurmava vikaari ja kohaliku inspektori näol.

  Uues Briti detektiivisarjas lahendavad 1950ndate aastate külaidüllis kuritegusid anglikaani kiriku vikaar Sidney Chambers ja kohalik inspektor Geordie Keating. Kui viimane läheneb juhtumitele sirgjoonelise politseinikuna, siis vikaar usaldab rohkem oma vaistu. Loomulikult ei pääse sarmikas kirikuisa ka kohalikest intriigidest, sest lisaks mõrvadele vajavad tema tähelepanu ka segased armulood ja väikeses kogukonnas pulbitsevad intriigid.

  Briti viimaste aastate üks stiilsemaid krimisarju on täis pinget ja ootamatusi, aga ka suhtedraamat ja elegantset huumorit. Sel kevadel Inglismaal kolmanda hooajaga ekraanidele jõudnud “Grantchester” on saanud kiita nii ajastutruu pildikeele kui ka pinget kruttiva sisu poolest. Sarmikat peategelast Sidney Chambersit on aga võrreldud selliste ajatute uurijatega nagu Poirot või Miss Marple.

  Uue sarja peaosalisi kehastavad eestlastelegi tuttavad näitlejad. Nägusa vikaari rollis näeb ajaloodraamas “Sõda ja rahu” Bolkonskit mänginud James Nortonit. Inspektor Keatinguna astub üles aga Robson Green, kes kaasa teinud mitmetes auhinnatud sarjades nagu “Waterloo Road”, “Loodud tapjaks”, “Vastulöök” jpt.
  „Grantchester“ stardib Kanal 2 ekraanil homme kell 23:30, kohe peale „Sajandi valitsejanna“ uut osa

  Saade on järelvaadatav hübriidTV-s: ühenda telekas lisaks antennile ka internetiga, vt siit.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!