• Meeldetuletus: soovitame TV3/MUX6 testkanal üles otsida juba täna!

  20. Juuli 2015

  pilt2

  Tuletame ka sellel nädalal meelde, et juba täna saad kontrollida, kas Sinu teler näitab TV3 ka pärast seda kui kanali signaal augusti keskel väiksemasse võrku viiakse. Selleks pole tarvis teha muud kui vastuvõtuseadme algseaded taastada ja kanalid uuesti installeerida. MUX6 saatja signaal (mille abil edastatakse TV3) Sinu telerisse jõuab, tekib programminimekirja lõppu TV3 testkanal  (vt teleri pilt ülal).

  Kliki ja vaata videot, kuidas TV3 testkanal käima saada:

  Juhul, kui sa pärast kanaliotsingut testkanalit ei leia, vaata üle oma antenn (selle suund, kõrgus ja polarisatsioon) ja proovi uuesti. Vajadusel võta ühendust antennipaigaldajatega või küsi abi ja infot TV3 leviala suhtes meie kasutajatoelt telefonil 680 4040 või tasutatv@levira.ee

  Fakt on see, et TV3 leviala väheneb ning pärast augusti keskpaika jõuab signaal 93-94% elanikkonnast. Muudatus puudutab ainult TV3; teised vabalevikanalid jäävad endiselt kättesaadavaks üle kogu Eesti. Selgituseks: vabalevikanalid asuvad MUX1 võrgus, mille signaali edastab üle Eesti 33 saatjat. Hetkel asub seal ka TV3, kuid alates augusti keskpaigast viiakse signaal MUX6 võrku ja seda signaali edastab üle Eesti 13 saatjat. Oleme teinud ka infolehe, kust saad alati ajakohast infot:

  vaata tasutatv.ee/TV3LEVIALA

  Kliki ja hakka meie sõbraks!