• Meeldetuletus: TESTI SINAGI, kas näed TV3 ka pärast augustikuist võrgumuudatust!

  09. Juuli 2015

  pilt2

  Kui vaatad TV3 ja teisi vabalevikanaleid antenniga, siis tea, et nii ehk naa pead TV3 edaspidiseks nägemiseks  oma vastuvõtuseadme algseaded taastama ja kanalid uuesti installeerima (täpne väljend sõltub teleri või digiboksi mudelist).

  Ilma algseadeid taastamata ja kanaleid uuendamata sa alates augusti keskpaigast TV3 oma telerist ei leia.

  Uuenduse soovitame juba teha juba täna, sest kui kõik on hästi, näed pärast seda oma telerist ka TV3 testkanalit (vt pilt ülal), mis kinnitab, et jääd TV3 muretult nägema ka pärast reaalset võrgumuudatust. Testkanali leiad oma teleri programminimekirja lõpust. Ühes kanaliuuendusega leiad oma telerist ka France24 uudistekanali.

  Juhul, kui sa pärast kanaliotsingut testkanalit ei leia, siis vaata üle oma vastuvõtja (selle suund, kõrgus ja polarisatsioon) ja proovi uuesti. Vajadusel võta ühendust antennipaigaldajatega või küsi abi ja infot TV3 leviala suhtes meie kasutajatoelt telefonil 680 4040 või tasutatv@levira.ee

  Fakt on see, et TV3 leviala väheneb ning pärast augusti keskpaika jõuab signaal 93-94% elanikkonnast. Seetõttu oleme teinud ka infolehe, kust saad alati ajakohast infot:

  vaata tasutatv.ee/TV3LEVIALA

  Kliki ja hakka meie sõbraks!