• Mida head tuleb vabalevikanalite ekraanilt täna? Siit leiad meie saatesoovitused kolmapäeva õhtuks

  02. November 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  7821

  UUS hooaeg! TV3, kell 17.30 – “Minu köök on parim”

  Kaheliikmelised kodukokkadest koosnevad võistkonnad jahivad au ja kuulsust ning võiduraha- 250 000 dollarit! Järgmisesse vooru pääsemise nimel pingutavad Victoria esindajad Ash ja Camilla.

  782

  UUS hooaeg! TV3, kell 20 – “Kallis, sa oled kosunud”

  Eesti kõige muhedam kaalusaade alustab uute põnevate osalistega uut hooaega. Kellel õnnestub personaaltreeneri Erik Orgu abiga korralikult kaalust alla võtta, kes aga muutub hoopis raskemaks?

  ReisVenemaaLoppu_840x247_v

  UUS! TV3, kell 23.00 – “Reis Venemaa lõppu – Tšukotka”

  4×4 reisisellid Rait ja Raivo külastavad kullakaevanduse šahti ning peagi jätkavad sõitu maailmaääre suunas. Poolkera vahetus idast-läände on GPS seadmetele üle jõu ning loodetakse, mitte ”alla kukkuda”. Põhja-Jäämere kaldal peab üks kolmest ekipaažist maha jääma ning meestel tuleb langetada mitmeid keerulisi otsuseid, kas ja kuidas on võimalik reisi jätkata.

  pealt_v

  ETV, kell 20.05 – “Pealtnägija”

  Ajal, kui kurikuulus kooseluseadus ja selle õnnetud rakendussätted on takerdunud, läheb elu omasoodu edasi. On juba kümneid eesti geisid ja lesbisid, kes sõlminud mees-mehega või naine-naisega abielu mõnes riigis, kus see on seaduslik. Eestis tekivad neil aga uued probleemid. 26aastaste Sarah ja Kristiina juhtum ajas sõjajalale geiaktivistid, õiguskantsleri ja ministeeriumi. Kuidas ametkonna tahtmatus tuleohtliku teemaga tegeleda lõppes pisarate ja maalt lahkumisega, näete Pealtnägijas.

  fr_v

  ETV 21.40 – “Foorum”

  Olukord sisepoliitikas on rohkem kui põnev. IRL ja SDE on kriitilised koalitsiooni tegevuse suhtes. Samal ajal valmistab opositsioon ette umbusaldust peaministrile ning Keskerakonda ootab ilmselt ees põlvkondade vahetus. Olukorda analüüsivad Hanno Pevkur, Marko Mihkelson, Mailis Reps ja Andres Anvelt ning arvamuslauas Tõnis Leht ja Kristjan Vassil. Saatejuht Andres Kuusk, režissöörid Maarika Lauri ja Indrek Kangur, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

  em2_v

  ETV, kell 22.40 – “Meie maailm: turu majandus”

  Selleks, et pered nälga ei jääks, saatsid 10-aastaste Abebe ja Ashenafi vanemad nad Addis Abeba tänavatele kingapuhastajateks. Abtu on orvust käskjalg, kelle veri vemmeldab nagu igal teismelisel. Kolme lapse ema Bertukan tassib igapäevaselt rahateenimiseks seljas endast raskemat koormat. Mulugeta on haritud giid, keda turistid saavad usaldada. Kõiki neid etiooplasi ühendab Aafrika suurim turg – Mercato. Dokumentaalfilm “Turu majandus” jälgib viie tavalise inimese tööpäeva Aafrika suurimal väliturul, kus valge turist on harv nähtus.

  em1_v

  ETV2, kell 21.35 – “Minu ema”

  Soe ja eluline, universaalsete küsimuste üle mõtisklev draama. Peategelane Margherita (Margherita Buy) on filmirežissöör, kelle ema Ada (Giulia Lazzarini) viibib haiglas, oodates lähenevat lõppu. Kui Ada on lõputult leebe, soe ja mõistev, siis sisemises kriisis Margherita on omajagu enesekeskne – illlusoorne filmimaailm nõuab tähelepanu reaalsuse arvelt. Lisaks tuleb Margherital tegelda oma tütrega, kes on sirgumas nooreks naiseks. Emade ja tütarde kolm põlvkonda on kõrvu eluetappide ning hoiakutena. Kõrvutuvad ka reaalsus ja filmitegemine, kus Ameerikast kohale transporditud staar (John Turturro) osutub sümpaatseks kehkenpüksiks.

   

  salad_v

  Kanal 2, kell 21 – “Saladused”

  Muusikaline versioon tõestisündind loost! Jaanis elab mugavat topeltelu kuniks kahe naise pidamine peaaegu lõpetab kõik ta suhted. Riukalik mõistus leiab aga lahenduse, mis ta suuremast katastroofist võiks päästa, vähemalt nii arvab Jaanis ise.

  k2_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Pilvede all”

  Piret kolib ajutiselt Mari juurde. Sirje pansionaat on pankrotis. Innal on uus töökoht, kuid Albert veedab naise arvates liiga palju aega Sirje seltskonnas. Mammu puistab Piretile südant. Sirjel on Urmasele jahmatav ettepanek. Andres püüab Liinale aru pähe panna, kuid naine tunneb end Eriku ees süüdi. Gunnaril on plaan ja ta leiab uue ohvri.

  Kui Su telekas on ühendatud internetiga, näed hübriidTV kaudu ka Delfi TV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!