• Mida näed vabalevikanalite ekraanilt täna õhtul? TasutaTV saatesoovitused saad siit ja tea, et järelvaadata saad ikka tasuta ja hübriidTV kaudu

  11. Mai 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  kaaper_v

  ETV2, kell 21.35 – “Kaaperdamine”

  Põnevusdraama. India ookeanis kaaperdavad Taani kaubalaeva Somaalia piraadid, meeskond võetakse pantvangi, teiste seas laeva kokk Mikkel ja mehhaanik Jan. Piraadid alustavad läbirääkimisi Kopenhaagenis asuva laevakompanii esindajatega, nõudes pantvangide eest miljoneid dollareid lunaraha. Algab küüniline mäng ohusolijate elu ja surma peale. “Kaaperdmises” ei pakuta vaatajale kuhjaga märulit, seda enam jagub psühholoogilist pinget. Linalugu on üles võetud dokumentaalses stilistikas. Mida aeg edasi, seda enam saab selles naturalistlikult arenevas loos oluliseks ka õhustik, mis täidetud ootuse, ärevuse ja hirmuga.”Kaaperdamine” tunnistati 2012. aasta parimaks Taani filmiks.

  pealtn_v

  ETV, kell 20.05 – “Pealtnägija”

  See on uskumatu lugu, kuidas välismaal elav ahistaja on üht Eesti peret süsteemselt häirinud juba 16 aastat, aga võimud ei suuda teda takistada. Millised on ühe viie lapsega pere võimalused, kui vastas seisab sõna otses mõttes maniakk, kes ei löö risti ette millegi ees..?

  foorum_v

  ETV, kell 21.40 – “Foorum”

  “Foorum” võtab seekord vaatluse alla Eesti julgeolekuolukorra. Millised on Eesti-Vene suhted ja kui kaitstud me siis ikkagi oleme? Stuudios arutavad Ants Laaneots, Mart Helme, Oudekki Loone ja Mart Nutt ning arvamuslauas Evelyn Kaldoja ja Ahto Lobjakas.

  pilv_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Pilvede all”

  Piretil on enda ja Urmase suhte osas kõhklusi. Sirje suudab Inna ja Alberti vahel taas tüli tekitada. Mari otsustab kontrollida, kas Indrek ikka peab nende kokkuleppest kinni. Andresel on Erikule ja Maimule ootamatu ettepanek.

  sala_v

  Kanal 2, kell 21.00 – “Saladused”

  12-aastane lastekodutaustaga Diana elab juba viiendat aastat hooldusperes. Ühel päeval saab ta aga kogemata pealtkuuldud vestlusest teada, et tema bioloogiline ema, kelle juurest ta 4-aastasena lastekodusse viidi, on asunud teda taga otsima.

  nb782

  TV3, kell 20.00 – “Naabrist parem”

  Progress on märgatav! Naabrid saavad hooaja viiendas saates valmis esimese toa. See on üks kasulikumaid, kuid teostuse poolest ilmselt kõige suuremat pingutust nõudev tuba terves korteris — see on vannituba! Nädala ajaga plaatimise, värvimise ja mööbli paigaldusega hakkama saada ei ole naljaasi. Naabrid peavad oma tõsist tööindu näitama rohkem kui kunagi varem. Pingutada tasub, sest finaalis ootab võitjaid ligi 30 000-eurone auhind!

  soovid

  Kui ühendad teleka ka internetiga, saad otse telekast näha hübriidTV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!