• Mida näed vabalevikanalitest täna? Siit TasutaTV saatesoovitused ja tea, et hübriidTV kaudu näed õhtul ka Alexela korvpalli meistriliiga mängu

  03. Mai 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  hai_v

  ETV2, kell 22.05 – “Võidujooks väljasuremisega”

  Oscari-võitja Louie Psihoyose (”Abajas – mere verine saladus”) dokumentaalfilm ”Võidujooks väljasuremisega” on globaalne hädahüüe meie planeedi ja eri loomaliikide päästmiseks, sest teadlaste ennustuste kohaselt on selle sajandi lõpuks pool kõigist liikidest välja surnud. Psihoyos kogub kokku eri alade professionaalid, kes rändavad mööda maailma ja filmivad salakaameratega enneolematuid kaadreid ohustatud liikidest – eesmärgiks on paljastada salakaubitsejate tegevus. Näidatakse ka süsinikdioksiidi mõju liikide hävingule. Filmile eelneb kommentaar.

  radar_v

  Kanal 2, kell 20.30 – “Radar”

  Tänases saates saame tuttavaks Eesti kõige omapärasema naislaulja Meriliis Ojamäega.

  padja782

  TV3, kell 21.30 – “Padjaklubi”

  Põgenevad pruudid. Raina loodab abielluda, kuid sattub hoopis kriminaalide võrku. Tüdrukud peavad Raina sutenööride käest päästma. Samal ajal laamendab Pootsmani saunas purjus turvamees Jaanus, kes ootab tüdrukutelt oma teenete eest vastuteeneid. Kõigest sellest kujuneb suuremat sorti pahandus ja segadus.

  kodn_v

  ETV, kell 20.05 – “Vabariigi kodanikud”

  Tallinna linnavõim tahab piirata vanalinna lärmakaks kiskunud ööelu meelelahutuskohtade varasema sulgemisega. Eriti puudutab see rahvasuus nn Bermuda kolmnurgaks kutsutud piirkonda, mis hoolimata seni tarvitusele võetud meetmetest paistab silma ka kõrge korrarikkumiste statistikaga. Kuidas talitada nõnda, et kaitstud oleksid nii püsielanike kui ettevõtjate huvid ja vanalinn ei muutuks muuseumiks, mis õhtul välja sureb? Stuudios väitlevad Tallinna kesklinna vanem Alar Nääme ja arhitekt, linnaplaneerija ning Riigikogu liige Yoko Alender. Samuti Tallinna Vanalinna Seltsi juhatuse liige Toomas Oosalu, PPA Põhja prefektuuri Kesklinna politseijaoskonna juht Kaido Saarniit, Tallinna linnavolikogu IRLi fraktsiooni liige Tarmo Kruusimäe, Tallinna linnavolikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liige Maris Sild, konsultatsiooniettevõtte Peegel ja Partnerid juht Erki Peegel ja Eesti Päevalehe ajakirjanik Krister Paris. Saatejuht Aarne Rannamäe.

  elupa_v

  ETV, kell 22.10 – “Elu parim aeg”

  Luce laseb Lisa lahti, kuid peab varsti ta tagasi kutsuma. Peale operatsiooni püüab Bernadette kohaneda varase menopausiga. Caroline sõbruneb valitsusnõunik Southeyga.

  viimane_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Viimane võmm”

  Jaoskonnas jätkuvad aktiivselt Murriku, Halleri ja nüüd ka kolmandana kaduma läinud Mikk Kotkase otsingud. Kuna otsingute aju on teatud mõttes Paul Õunap, on jaoskond osaliselt tema palatisse üle kolinud. Otsingurühmad tegutsevad – üks rühm on saadetud sinna, kus viimati nähti Berni Halleri autot, teine otsib taga Murrikut ja teda otsima läinud Kotkast sealkandis, kuhu juhatas Pauli leitud juhtlõng.

  soovid

  Kui ühendad teleka ka internetiga, saad otse telekast näha hübriidTV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!