• Algab TV3 kevadhooaeg: ekraanile jõuavad palavalt oodatud seriaalid, kuid tulemas on ka nii mõndagi uut!

  27. Veebruar 2017

  Palavalt oodatud “Kättemaksukontor” teeb kevadise come-back’i juba sel neljapäeval ning ennustame, et ka sellest hooajast saab üks järelvaadatumaid sarju hübriidTV-s. Eetris vanal tuttaval ajal, neljapäeviti kl 20.30.

  Sel hooajal on Eesti teravaimal jutusaatel “Kolmeraudne” mitmeid uuendusi. Tuntud stand up koomikud võtavad naljavõtmes kokku mõne jooksva nädala tippsündmuse. Huumorinurga avab Tõnis Niinemets! Saatejuht Mihkel Raud.

  Uus ja põnev “Me armastame Eestit” kevadhooaeg on peagi kohal! Pane end valmis, sest Eda-Ines Ettil on varuks suur hulk toredaid küsimusi ja ülesandeid

  Miski pole hullem kui uus, tegutsemisindu täis, aga puruloll ülemus. Just selline saatus tabab perearstikeskust, kui vallavanem vahetub ja kõike hakatakse uut moodi tegema. Kuid naised ühendavad jõu ja lahti läheb tõeline lahing. “Doktor Silva” värske hooaeg algab juba sel reedel kl 21.30!

  Alustab uus heategevuslik telemäng “Suure tähe väike täht”, kus kolm tuntud inimest võistlevad koos oma lastega. Läbi väikeste tähtede avatakse suured tähed viisil nagu seda pole kunagi varem tehtud. Esimeses pööraselt naljakas saates on külalised kaasa võtnud oma tütred – võistlevateks paarideks on Evelin Võigemast ja Loviise, Luisa Värk ja Miina Rihanna ning Koit Toome ja Rebecca. Saatejuhid on võrratud Ott Sepp ja Märt Avandi.

  Alustab enneolematu saade Eesti teleekraanidel. Noor hüpnotisöör Maris Saar viib hüpnoosiseisundisse nii tuntud eestlasi kui ka juhuslike inimesi tänavalt.

  TV3 on vabalevikanal ja seda näed tasuta: tarvis on tavalist toa- või katuseantenni. Ei mingit lepingut, kuumaksu või muud. Kõik ülalolevad saated on hübriidTV kaudu ka tasuta järelvaadatavad – vaata, kuidas.

  Tahad teada, kas Sina näeksid ka uut hübriidTV-d? Kliki siia või pildile ja anname teada!

  kas782

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!