• Mil moel õhtusest tipp-ajast maksimum võtta ehk kuidas hübriidTV järelvaatamine Sulle Eesti telekanalite osas rohkem sisu annab?

  01. Aprill 2016

  765

  See on väljavõte järgmise neljapäeva telekavast – nagu näed, algab ETV “Kahekõne” täpselt samal ajal kui Kanal 2 ekraanil “Suur komöödiaõhtu” ja TV3-st “Armastuse laul”. Kõik toredad ja kodumaised saated, mida televaataja armastab ja näha tahab. Küllap ka Sina. Aga jah, nagu kiuste – kõik ühel ajal.

  Ikka see lõputu võitlus prime time’i üle, öeldakse selle kohta. Ja vaataja pannakse valiku ette. Jah, kuidagi saab ju ka puldiga kanaleid edasi-tagasi lapata, kuid süveneda nii ei saa, sootuks siis elamust ekraanil olevast.

  Kuid nüüd tulebki appi järelvaatamine – kui teler on ühendatud tavalise antenni ja internetiga ning avad tasuta hübriidTV, saad kõik kolm saadet juba samal õhtul otse telerist ära näha. Ühe vaatad ära otse ning ülejäänud kaks õhtu jooksul! Eksole – nii on sul ju samal õhtul rohkem sulle sobivat ja sind köitvat SISU?

  Nutikas hübriidTV pärib iga natukese aja tagant uusi, äsja eetrisolnud saateid ning toob need kenasti välja. Alguses on 2 reklaami (kokku max 30 sekundit), kuid saate keskel reklaame ei ole, mis teeb vaatamise veelgi ladusamaks. Tea siis ja vaata, äkki on Sul juba selline teler, millega hübriidTV kasvõi täna õhtul kasutusse võtta?

  167
  Järelvaatamine toob tuppa rahulikumad ajad: enam ei pea pulti pooleks tirima, nüüd saab kõik ära näha 🙂

  Tea siis, et tasuta hübriidTV-st võib osa saada igaüks Eestis, kes ühendab uuema nutiteleri antenni ja internetiga. Antenni kaudu jõuavad sinuni kõik Eesti vabalevikanalid, interneti kaudu aga vabalevikanalite tasuta järelvaatamine, Delfi TV otseülekanded ja järelvaatamise, raadio- ja telekavad, looduskaamerad jne.

  Kuidas hübriidTV-d näha? Kliki siia ja või pildile ja vaata >>>

  kolmik

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!