• Mõni päev tagasi ilmus hübriidTV lisakanalite ja järelvaatamise hulka midagi OLULIST. Midagi, mida Eestis varem sel moel otse telerist näha pole saanud. Uuri järele!

  14. Oktoober 2015

  df
  Kas Sa panid tähele, et hübriidTV sai mõni päev tagasi juurde palju uut sisu? Et päris esimest korda on nüüd Eestis otse telerist võimalik näha midagi, mida varem sel moel ei ole veel kunagi näha saanud?

  Uue sisuni jõuad hübriidTV lisakanalite ning järelvaatamise menüüde alt. Hoidsime teemaga madalat profiili, kuid tea, et see, mis lisandus, pakub Sulle mitte ainult järelvaatamist, vaid ka palju erinevaid live-ülekandeid ning kõiksugu muid põnevaid klippe nii Eestist kui mujalt maailmast. Lisaks ka väga head kasutuskogemust – sest pilt tuleb ju otse telerist, suurelt ja toredalt!

  Esimene uudis on loomult napp ja mõeldud selleks, et ise ära näeksid, mis on uut. Õige varsti juba detailsemalt. Ühtlasi tea, et hübriidTV-d näed siis, kui sul on 2012a. või hilisem SmartTV teler, millel on HbbTV funktsioon. Kui ühendad interneti ja tava-antenni teleri külge, lisandubki su telerisse hübriidne sisu ning lisaks vabalevikanalitele hakkad nägema internetipõhiseid kanaleid, saad kuulata raadiot, vaadata telekava jpms. Ühesõnaga – aja jooksul muutub su telerivaatamine oluliselt nutikamaks ning mitmekülgsemaks.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!