• Nüüd leiad ilmateade.ee rakenduse ka hübriidTV-st!

  09. Juuli 2015

  ilm_uudis

  Ilmateade ja Eesti suvi – kes neid suudaks lahutada. Sest millal siis veel kui suvel on oluline teada, kas on lootust päikesele või milline tuleb ilm nädalavahetusel?

  Meil on hea meel teada anda väikesest, ent märgilisest edasiminekust hübriidTVs: koostöös Delfiga on oluliselt uuenenud hübriidTV ilmateate rakendus ja vaatajad saavad nüüd osa ilmateade.ee prognoosidest.

  Varasemast ilmateatest erineb uus nagu öö ja päev – lahendus on kaardipõhine ja puldiga navigeerides saad kiirelt ja mugavalt infot nii temperatuurist, tuulest, sademetest kui õhurõhust. Kõrval on otsepilt Teletorni rõdult Tallinna suunas. Prognoos ulatub kuni 4 päeva ette ja teeb mugavamaks ka kõigi hübriidTV sõprade elu ning päevaplaneerimise.

  ilm13

  Ja lõpetuseks – miks kirjutasime, et tegemist on märgilise lahendusega? Sest see annab vihje, et palju uut sisu on hübriidTV-ga veel lisandumas!

  Neile, kes hübriidTV-st veel ei tea: hübriidTV-d näed siis, kui ühendad õige teleri tavalise toa- või katuseantenniga, ühendad teleri internetti, skaneerid kanalid ja vajutad puldi punasele nupule. Seejärel saad pea kõiki vabalevikanaleid tasuta järelvaadata, näha lisakanaleid (Seitse, Alo-TV, looduskalender.ee), kuulata raadiot, olla kursis ERRi uudistega jm. Vaata lähemalt siit.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!