• Nüüd on hübriidTV telekavad varustatud detailsema filmiinfoga, sealhulgas ka IMDB hindega. Tasuta hübriidTV-st saad osa, kui ühendad nutiteleri antenni ja internetiga

  26. Veebruar 2016

  Rõõm on teada anda, et vastu nädalavahetust on hübriidTV järjekordse väikese, ent sisulise sammu edasi astunud: telekavas olevate filmide sisututvustus on nüüd inforikkamaks ja ülevaatlikumaks muutunud!

  Filmi kõrval on esil varasemast suurem pilt ja näha on nii eetrissemineku algus- kui lõpuaega. Lisaks sellele on foto all näha detailset filmi-infot ja mis eriti hea, paljude filmide puhul ka IMDB hindega, mis on igale filmisõbrale kindlasti heaks orientiiriks. (PS. esialgu ei ole IMDB-hinnet kõikidel filmidel veel juures, kuid nädala jooksul peaks see info samuti filmi juures kenasti väljas olema.

  Nii näeb välja homme kl 21.35 algava mängufilmi “Mandariinid” sisututvustus >>>

  manda_veeb

  Kui Sinu nutiteler on ühendatud tavalise antenni ja internetiga, siis suure tõenäosusega oled sa üks neist, kelle telerisse jõuab lisaks TasutaTV programmile ka hübriidTV. Kui Sul sellist nn hübriidtelerit ei ole, pane silm peale pakkumistele ning tea, et hübriidTV kaudu saad lisaks Eesti vabalevikanalitele ka nende tasuta järelvaatamise, lisakanalid (nt Delfi TV), tele- ja raadiokavad, raadiod jne.

  kolmik
  Kliki ja hakka meie sõbraks!